Zamknij

Ibisz i Kudzbalska kupili drogi apartament w centrum Warszawy. Jego cena zwala z nóg

22.09.2021 20:58
Krzysztof Ibisz
fot. Viphoto/ East News

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska niedawno powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Szczęśliwi zakochani postanowili budować życie w nowym mieszkaniu. Jak donosi "Super Express" Joanna i Krzysztof zdecydowali się na zakup apartamentu w samym centrum Warszawy. Ile jest warty?

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska sformalizowali niedawno swój związek. Para wzięła ślub i cieszy się wspólnym szczęściem. Joanna i Krzysztof postanowili zrobić kolejny krok w budowaniu wspólnego życia. Jak donosi "Super Express" zakochani zakupili apartament w samym centrum Warszawy, w czteropiętrowej kamienicy. Jak donosi dziennik, to jedna z najdroższych okolic w samym centrum stolicy.

Zobacz też:  Krzysztof Ibisz wziął ślub. Fani ubolewają, że nie wrócił do byłej. Anna Nowak-Ibisz komentuje

Ibisz i Kudzbalska kupili drogi apartament w centrum Warszawy. Jego cena zwala z nóg

"Za metr kwadratowy trzeba tam zapłacić nawet 30 tys. złotych" - czytamy na stronie Se.pl. Jak się okazuje, ulica, na której stoi zabytkowa kamienica, ma swoją bogatą historię. Przed laty zamieszkali tam wybitni Polacy, m.in. Jerzy Wasowski oraz Bolesław Prus. Z kolei sama kamienica była jedną z nielicznych, które przetrwały bombardowania podczas II wojny światowej.

"Budynek był w na tyle dobrym stanie, że został jedynie odremontowany" - czytamy w "Super Expressie".

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska pobrali się na początku sierpnia tego roku. Ich związek długo był owiany tajemnicą. Dla Krzysztofa Ibisza to już trzecie małżeństwo. Wcześniej związany był z Anną Nowak-Ibisz i Anną Zejdler. Z obu małżeństw doczekał się synów: Maksymiliana i Wincenta.