Zamknij

Ibisz pokazał zdjęcia z podróży poślubnej. Zdradził, dlaczego na zdjęciach nie ma jego żony

30.08.2021 09:45
Krzysztof Ibisz
fot. Piotr Hukało/ East News

Krzysztof Ibisz niedawno po raz trzeci wziął ślub. Wybranką jego serca została Joanna Kudzbalska, znana z "Top Model". Gwiazdor Polsatu i jego ukochana żona wrócili niedawno z podróży poślubnej na Majorce. Ibisz relacjonował egzotyczną wyprawę na Instagramie, jednak na jego zdjęciach zabrakło ukochanej. Dziennikarz wyjaśnił fanom, dlaczego nie ma jej na zdjęciach.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska niedawno wzięli ślub. Zakochana para wybrała się w podróż poślubną na Majorkę. Ibisz i jego ukochana relacjonowali wyprawę w swoich mediach społecznościowych, jednak na ich Instagramach zabrakło wspólnych zdjęć. Choć fani byli zachwyceni rajskimi widokami, dopytywali, dlaczego na fotografiach nie ma ukochanej.

Zobacz też:  Krzysztof Ibisz o kulisach związku z Joanną Kudzbalską. O ich relacji wiedzieli tylko najbliżsi

Ibisz pokazał zdjęcia z podróży poślubnej. Zdradził, dlaczego na zdjęciach nie ma jego żony

"Gdzie Asia"?, gdzie druga połówka na zdjęciach", "dlaczego Asi nie ma na zdjęciach", "a gdzie zdjęcie z żoną?" - dopytywali internauci.

Krzysztof Ibisz szybko odpowiedział na pytania fanów. Podkreślił, że na razie postanowili nie publikować wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. "Tak sobie postanowiliśmy. Może za jakiś czas" - wyjaśnił.

Rzeczywiście na profilu dziennikarza nie znajdziemy wielu zdjęć żony. W mediach społecznościowych zamieścił jedynie wspólne zdjęcia ze ślubu. Na Instagramie Kudzbalskiej również znajdziemy jedynie wspólne fotografie z mężem ze ślubu.

Jeszcze kilka tygodni temu mało kto wiedział, że Ibisz jest zaręczony. Gwiazdor Polsatu i jego młodsza ukochana skrzętnie ukrywali się przed mediami i nie afiszowali związkiem. Dwa tygodnie temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Na weselu bawiła się m.in. była żona prezentera - Anna Zejdler oraz koleżanka ze stacji - Paulina Sykut-Jeżyna.