Zamknij

Ich głównym budulcem jest keratyna, a barwnikiem melanina. O czym mowa? [MILIONERZY]

25.08.2020 13:30
Ich głównym budulcem jest keratyna, a barwnikiem melanina. O czym mowa? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA / East News

Ich głównym budulcem jest keratyna, a barwnikiem melanina. O czym mowa? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 5 tysięcy złotych.

Ich głównym budulcem jest keratyna, a barwnikiem melanina. O czym mowa? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 5 tys. złotych.

Ich głównym budulcem jest keratyna, a barwnikiem melanina. O czym mowa? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach", "Ich głównym budulcem jest keratyna, a barwnikiem melanina. O czym mowa?na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. o włosach

B. o zębach

C. o tęczówkach

D. o pieprzykach

Uczestniczka miała do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczyła odpowiedź A.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Ich głównym budulcem jest keratyna, a barwnikiem melanina. O czym mowa? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Ich głównym budulcem jest keratyna, a barwnikiem melanina. O czym mowa?", to właśnie A. Uczestniczka wygrała 5 tysięcy złotych i mogła kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl