Zamknij

Ida Nowakowska niedługo zostanie mamą? "Włączył mi się instynkt macierzyński"

Sylwia Wamej
03.02.2020 12:05
Ida Nowakowska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Ida Nowakowska bardzo chce zostać mamą. Gwiazda TVP w rozmowie z Party.pl zdradziła, że na planie "The Voice Kids" dzieciaki dają jej mnóstwo radości. Dodała też, że obecność maluchów rozbudziła w niej instynkt macierzyński.

Ida Nowakowska marzy o byciu mamą

Ida Nowakowska nie ukrywa, że chce mieć rodzinę. Prowadząca "The Voice Kids" przyznała w rozmowie z Party.pl. że obecność  na planie wśród tylu dzieciaków rozbudziła w niej instynkt macierzyński. Jak się okazuje, młodzi artyści najczęściej proszą Idę, aby ta ich po prostu przytuliła. Takie gesty rozczulają Idę i sprawiają, że jeszcze bardziej pragnie zostać mamą. "Włączył mi się instynkt macierzyński" -powiedziała w Party.pl.

Ida Nowakowska nie ukrywa, że od dawna marzy o rodzinie. Jak przyznała jakiś czas temu w rozmowie z Jastrzabpost.pl razem z mężem - Jackiem Herndonem bardzo chcą mieć dziecko.

"Jak byłam małą dziewczynką, zawsze chciałam być mamą, żoną. Miałam taki wyidealizowany obraz swojego życia. A tu w ogóle jestem jakaś inna, zwariowana i nie mam jeszcze dzieci. Dla mnie jest to dziwne, że moje życie się tak ułożyło. Ale nie to, że się nie staramy – wręcz odwrotnie. Po prostu jeszcze ich nie mamy. Nie ukrywam, że gdy dowiedziałam się, że Ania Lewandowska jest w ciąży, to od razu do niej napisałam, że jej zazdroszczę. Uwielbiam w ogóle Anię, dla mnie jest niesamowitym człowiekiem, pełnym pokory i skromności" - powiedziała Ida Nowakowska.

Ida Nowakowska i Jack Herndon. Gdzie się poznali?

Ida Nowakowska poznała swojego ukochanego - Jacka Herndona, studiując w Stanach Zjednoczonych. Obydwoje uczyli się aktorstwa na Uniwersytecie w Kalifornii. Jednak dopiero po dwóch latach związku wyznali sobie miłość. Ślub wzięli w 2015 roku w Los Angeles.

Zagłosuj

Oglądasz "The Voice Kids"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW