Zamknij

Ida Nowakowska opublikowała wzruszające nagrania z porodówki

11.05.2021 16:04
Ida Nowakowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Ida Nowakowska przed kilkoma dniami urodziła synka, czym niedawno pochwaliła się w sieci. Ostatnio opublikowała wzruszające nagrania wprost z porodówki.

Ida Nowakowska od dawna marzyła o dziecku. Kilka tygodni temu jej ciąża wyszła na jaw, a ona sama przyznała to oficjalnie w "Pytaniu na Śniadanie". Teraz gwiazda TVP i jej mąż, Jack Herndon, wreszcie zostali rodzicami. Jak Nowakowska poinformowała w social mediach, dziecko przyszło na świat zgodnie z terminem, rankiem 7 maja. Oczarowana maleństwem mama od razu podzieliła się wizerunkiem synka na materiale wprost z porodówki.

Kilka godzin po porodzie Nowakowska zdecydowała się na krótką poporodową relację na Insta Stories.

Zobacz także: Eurowizja 2021: Ida Nowakowska w nowej roli. W finale poda punkty jury z Polski

Ida Nowakowska pokazała nagrania z porodówki

Następnego dnia po porodzie Nowakowska nagrała na sali porodowej kilka filmików, w których opowiedziała o szczegółach wydarzenia. Jak zauważyła, synek przyszedł na świat bardzo punktualnie, bo poród siłami natury odbył się dokładnie w wyznaczonym wcześniej terminie. Na nagraniach widać gwiazdę z uśmiechem i promienną miną. Nowakowska wręcz tryska miłością i szczęściem.

W kilku słowach przekazała, że opieka w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie jest świetna. Nią i jej maleństwem bardzo dobrze się zaopiekowano, więc cały pobyt w placówce spędziła w rodzinnej atmosferze. Jak podkreśliła dziennikarka, w szpitalu spędziła dwa dni, teraz jest już w domu i cieszy się pierwszymi chwilami spędzonymi z dzieckiem w domowych pieleszach.

Nowakowska 2
Nowakowska

Okazuje się, że do porodu Nowakowska pojechała w pełnym makijażu, a rzęsy miała jeszcze z charakteryzacji na plan "Pytania na Śniadanie". Jak ujawniła, skurcze zaczęły się tuż po skończeniu nagrań i wkrótce wraz z mężem pojechali do szpitala.

RadioZET.pl/AS