Zamknij

Ida Nowakowska otrzymała nową posadę. Gwiazda poprowadzi "You Can Dance"

10.06.2021 08:12
Ida Nowakowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Ida Nowakowska po porodzie bardzo szybko wróciła do pracy. Gwiazda otrzymała nową posadę i już niebawem będzie można ją zobaczyć w roli prowadzącej "You Can Dance - nowa generacja".

Ida Nowakowska niedawno przywitała swoje pierwsze dziecko - wyczekanego synka. Gwiazda "Pytania na śniadanie" bardzo szybko wróciła jednak do zawodowych obowiązków. Mało tego, Idzie została zaproponowana nowa posada. Prezenterka już niebawem będzie mogła się sprawdzić w roli prowadzącej nowej wersji "You Can Dance".

Zobacz też: Ida Nowakowska pokazała synka. "Prawie cztery kilogramy szczęścia"

Ida Nowakowska otrzymała nową posadę. Gwiazda poprowadzi "You Can Dance"

Choć internauci są podzieleni co do tak szybkiego powrotu Idy do pracy, sama zainteresowana bardzo cieszy się z tego, że przed nią nowe wyzwania i obowiązki.

"Ja mam wielkie szczęście, że mam taką pracę i pracodawcę - TVP, który daje mi szansę na połączenie pracy i macierzyństwa. Mam też wsparcie w domu. Moja mama jest świetną babcią, a mąż cudownym tatą. To daje mi wewnętrzny spokój" - mówiła niedawno Ida w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Warto dodać, że w środowym "Pytaniu na śniadanie" ogłoszono, że to właśnie Nowakowska poprowadzi nową wersję "You Can Dance". Z programu dowiedzieliśmy się też, że do jury dołączy 25-letnia Klaudia Antos, uczestniczka ostatniej edycji programu.

"You Can Dance - nowa generacja" to program skierowany do dzieci i młodzieży, w wieku od 8 do 13 lat. Pierwsze przesłuchania do nowego formatu rozpoczęły się w środę w Szczecinie. W jury nowego show zobaczymy Agustina Egurrolę, Mishę Kostrzewskiego, brata Małgorzaty Rozenek oraz Klaudię Antos.