Zamknij

Ida Nowakowska pokazała, jak robi szpagat w dziewiątym miesiącu ciąży

14.05.2021 13:53
Ida Nowakowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Ida Nowakowska kilka dni temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Teraz, wspominając ciążę, pochwaliła się swoją sprawnością w ostatnich dniach przed narodzinami synka. Pokazała, jak robi szpagat w dziewiątym miesiącu ciąży. Fani nie szczędzą jej pochwał.

Ida Nowakowska w ostatnich miesiącach skupia na sobie sporą uwagę. Prezenterka związana z TVP, która jeszcze do niedawna prowadziła "Pytanie na Śniadanie", przyciągnęła do siebie wyjątkowe zainteresowanie podczas jesiennych protestów kobiet, kiedy przyznała, że nie popiera aborcji i modliła się za "nienarodzone dzieci". Wielokrotnie prezenterka deklarowała silną wiarę i przyznawała, że w pełni zdaje się na to, co dla niej wybrał Bóg. Nie da się ukryć, że jurorka "Dance Dance Dance" dzięki takiej postawie cieszy się dużym uznaniem u szefostwa TVP.

Zobacz także: Przemysław Kossakowski broni programu "To tylko kilka dni"

Ida Nowakowska robi szpagat w dziewiątym miesiącu ciąży

Zaledwie przed tygodniem Nowakowska urodziła swoje pierwsze dziecko. Synek przyszedł na świat w jednym z warszawskich szpitali, a gwiazda pojechała na porodówkę niemal wprost z nagrań "Pytania na Śniadanie". To, że do samego końca ciąży cały czas pracowała, świadczy o jej świetnej kondycji. Ale to, co prezenterka i tancerka pokazała właśnie na Instagramie, jeszcze dobitniej świadczy o tym, że trzyma świetną formę. Na filmiku widzimy, co Nowakowska robi w przerwie nagrań "Dande Dance Dance". Energia wręcz z niej tryska, co fani od razu zauważyli w swoich komentarzach.

"Zaprzeczasz wszystkim stereotypom, czy aby na pewno robiłaś research jak się zachowują kobiety przed i po ciąży", "Ty wariatkooo, jeszcze w niejednej rzeczy mnie zaskoczysz, wiem o tym! Że Ty miałaś na to wszystko siły i energię... szacun" - piszą internauci.

RadioZET.pl/AS