Zamknij

Ida Nowakowska pokazała twarz syna. Zdradziła, do kogo jest podobny [FOTO]

14.05.2021 20:16
Ida Nowakowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Ida Nowakowska dzieli się w mediach społecznościowych kulisami macierzyństwa. Prezenterka chętnie pokazuje syna. Ostatnio zdradziła, do kogo jest najbardziej podobny.

Ida Nowakowska przeżywa wspaniałe chwile w gronie najbliższych. Gwiazda "Pytania na śniadanie" i jurorka w "Dance, dance, dance" kilka dni temu została mamą. Prezenterka przez wiele lat marzyła o założeniu rodziny. W końcu się udało - na świat przyszedł jej upragniony syn. Ida Nowakowska chętnie relacjonowała całą ciążę w mediach społecznościowych. Podobnie jest po narodzinach dziecka - gwiazda TVP nie kryje swojej radości i często udostępnia zdjęcia z maluszkiem.

Zobacz także: Ida Nowakowska pokazała, jak robi szpagat w dziewiątym miesiącu ciąży

Ida Nowakowska pokazała zdjęcie syna. Jest podobny do sławnej mamy?

W ostatniej relacji na Instagramie prezenterka TVP pokazała twarz dziecka. Zdradziła przy okazji, do kogo podobny jest chłopiec. Okazuje się, że jej syn najbardziej przypomina jej męża - Jacka Herndona.

- Robi takie same miny jak Jack - zdradziła na InstaStories.

Jack Herndon pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, jednak latem zeszłego roku przeprowadził się do Warszawy. Świeżo upieczony tata również nie ukrywa swojej radości z założenia rodziny. Jak zdradziła Ida Nowakowska w rozmowie z "Vivą", mężczyzna całkiem stracił głowę dla malucha.

ida nowakowska dziecko