Zamknij

Ida Nowakowska przeszła metamorfozę. Fani porównują ją do Marilyn Monroe [FOTO]

29.09.2020 13:01
Ida Nowakowska
fot. Jan Bielecki/East News

Ida Nowakowska zaskoczyła fanów nowym wcieleniem. Gwiazda programu "Ameryka da się lubić" przeszła metamorfozę i drastycznie zmieniła swoją fryzurę.

Ida Nowakowska to tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna, znana przede wszystkim z programów "Dance, dance, dance", "Pytanie na śniadanie" oraz "Ameryka da się lubić". Prowadząca zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów. Cieszy się także sporą popularnością na Instagramie, gdzie obserwuje ją blisko 300 tys. osób. Nowakowska dzieli się w mediach społecznościowych kulisami pracy oraz ciekawymi stylizacjami.

Ostatnio gwiazda zaskoczyła internautów nietypową przemianą. Ida postanowiła zaszaleć z wyglądem i zmieniła fryzurę. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie w krótkich, mocno rozjaśnionych włosach. Obserwatorzy porównują ją do kultowej amerykańskiej aktorki i modelki Marilyn Monroe.

Zobacz także: Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Jak się tłumaczy?

Ida Nowakowska po metamorfozie. Obcięła włosy?

Nowy wygląd gwiazdy "Ameryka da się lubić" bardzo przypadł do gustu internautom. Niektórzy mają jednak wątpliwości, czy prezenterka faktycznie przefarbowała i obcięła włosy, czy może jest to tylko peruka.

- Wyglądasz przepięknie!

- Jak laleczka.

- Ścięłaś włosy czy to tylko peruka? Bo piękne.

- Marylin, czy to ty?

- Piękna! Marilyn Monroe przy Tobie to jakaś amatorka - komentują internauci.

A jak wam się podoba?