Zamknij

Ida Nowakowska przypadkiem zdradziła płeć dziecka?

26.01.2021 22:02
Ida Nowakowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Ida Nowakowska dopiero co ogłosiła, że jest w ciąży. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" zebrała morze gratulacji od widzów, ale nie chciała zdradzać dalszych szczegółów. Okazuje się jednak, że płeć maleństwa mogła zdradzić całkiem przypadkiem. Słowa, które powiedziała na wizji, sugerują czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka.

Ida Nowakowska podzieliła się wieścią, że jest w ciąży. Informację przekazała na planie "Pytania na Śniadanie", a wymowne zdjęcie ukazało się na profilu "PnŚ" na Instagramie. Tancerka i prezenterka, mimo że zdradziła tak ważną i prywatną wieść, część szczegółów chciała zachować dla najbliższych - na przykład płeć maleństwa.

Zobacz także: Monika Miller ostro o słowach Idy Nowakowskiej. Poszło o aborcję i LGBT. "Beka z osób chorych"

Ida Nowakowska przypadkiem ujawniła płeć dziecka?

Jak wiemy, prezenterka jest już w szóstym miesiącu ciąży, więc swoje pierwsze dziecko powita na świecie już na wiosnę. Przyzwyczailiśmy się jednak, że celebryci niezbyt chętnie od razu ogłaszają, jakiej płci będzie ich dziecko. Tak właśnie do sprawy podchodzi gwiazda TVP. Okazuje się, że jedna z jej wypowiedzi sugeruje czy oczekuje narodzin dziewczynki, czy chłopca.

Podczas ogłaszania ciąży prezenterka bardzo się wzruszyła. Kiedy Tomasz Wolny podał jej chusteczkę, Nowakowska poczuła, że dziecko mocno się kręci. Skomentowała to bardzo szybko (co może świadczyć o tym, że podczas spontanicznej wypowiedzi po prostu nie kontrolowała dokładnie tego, co ujawnia).

"Dziękuję za tą niespodziankę. Będę to pamiętać do końca życia. Zaczął się ruszać, jak szalony" - powiedziała przyszła mama.

Czy Ida Nowakowska odniesie się do tych słów i czy rzeczywiście to będzie syn? Na te szczegóły musimy zaczekać.

RadiiZET.pl/AS