Zamknij

Ida Nowakowska skomentowała odejście Marzeny Rogalskiej z TVP. "Nikt się tego nie spodziewał"

02.03.2021 12:00
Ida Nowakowska
fot. Jan Bielecki/East News

Ida Nowakowska skomentowała odejście z TVP Marzeny Rogalskiej, z którą pracowała na planie "Pytania na śniadanie". Czy decyzja dziennikarki o opuszczeniu szeregów gwiazd Telewizji Polskiej była dla Idy zaskoczeniem?

Marzena Rogalska zaszokowała swoich fanów decyzją o zakończeniu współpracy z Telewizją Polską. Dziennikarka i prezenterka, która była jedną z ulubionych prowadzących "Pytania na śniadanie", część widzów nie wyobraża sobie śniadaniowego formatu bez jej udziału. Co więcej, Rogalska uznawana była za jedną z twarzy TVP, nic zatem dziwnego, że jej rezygnacja była jednym z najczęściej komentowanych wydarzeń ostatnich tygodni. Prezes TVP Jacek Kurski zaskakująco chłodno skomentował odejście dziennikarki, głos zabrała także sama zainteresowana, zdradzając, dlaczego nie było jej dłużej po drodze z Telewizją Polską.

Dziennikarka spotkała się z ogromnym wsparciem fanów, którzy gratulowali jej odważnej, ale ich zdaniem świetnej decyzji. Dostało się natomiast Tomaszowi Kammelowi, który spotkał się z głosami krytyki po tym, jak nie pożegnał byłej koleżanki z planu "Pytania na śniadanie". Nieco więcej do powiedzenia na temat zniknięcia Rogalskiej miała Ida Nowakowska, jedna z gwiazd śniadaniowego formatu TVP. W rozmowie z "Party" zdradziła, jak ocenia współpracę z bardziej doświadczoną koleżanką.

ZOBACZ TAKŻE:  Marzena Rogalska o znajomości z Tomaszem Kammelem: "Byliśmy zgranym duetem, ale w pracy"

Ida Nowakowska skomentowała odejście Marzeny Rogalskiej z TVP. Będzie tęsknić?

Ida Nowakowska jest obecnie jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej, widzowie podziwiać mogą ją między innymi w "Pytaniu na śniadanie". Prezenterka pokusiła się o komentarz w sprawie odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP. Nie ukrywała, że będzie ją bardzo miło wspominać. Podkreśliła także, że nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

- Nikt się tego nie spodziewał (…). Marzena jest bardzo fajną osobą, którą myślę, że wszyscy bardzo cenili za jej poczucie humoru i profesjonalizm, więc zaskoczenie wielkie (...) Mnie zawsze brakuje wszystkich. Jak ja kogoś poznam i polubię, to zawsze mi brakuje tej osoby. Na szczęście jest tak w tym świecie show-biznesu, że się wszyscy gdzieś tam mijamy i widujemy - oceniła.

Kto wie, być może panie rzeczywiście spotkają się kiedyś przy zupełnie nowym projekcie.