Zamknij

Ida Nowakowska skomentowała rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona. Co sądzi o muzyku?

08.10.2020 16:47
Ida Nowakowska
fot. Jan Bielecki/East News

Rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona było dla wielu prawdziwym szokiem. Nie chodzi tylko fanów pisarki i muzyka, ale także ich kolegów i koleżanek z show-biznesu. Koniec związku gwiazd skomentowała Ida Nowakowska, która pracuje z Baronem na planie "The Voice Kids".

Rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona to jeden z najgorętszych tematów ostatnich dni. Koniec związku autorki erotyków z serii "365 dni" i muzyka znanego widzom "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" można uznać za niespodziewany, ponieważ jeszcze niedawno para wyglądała na wyjątkowo szczęśliwą. Blanka i Baron dawali temu wyraz nie tylko w wywiadach, ale też w mediach społecznościowych. Urocze wspólne zdjęcia można było uznać za dowód na świetnie rozwijającą się relację.

Niestety, Blanka Lipińska w wywiadzie potwierdziła, że jej związek z gitarzystą Afromental to już przeszłość. Sam muzyk także odniósł się do sprawy, jednak mniej jednoznacznie. Pożegnał byłą partnerkę wymownym wpisem, za co został skrytykowany przez część internautów. W mediach zawrzało, błyskawicznie pojawiły się doniesienia na temat powodu, dla którego Lipińska i Baron nie są już razem. Nie zmienia to faktu, że informacja zaskoczyła nie tylko fanów, ale także innych celebrytów. Wśród nich znalazła się Ida Nowakowska, która pracuje na planie "The Voice Kids".

ZOBACZ TAKŻE:  Blanka Lipińska dodała wymowny komentarz. Rozstanie z Baronem to "draśnięcie"?

Ida Nowakowska skomentowała rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona

Ida Nowakowska w rozmowie z portalem Jastrząb Post została zapytana o rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona, z którym wszak pracuje na planie. Okazało się, że prezenterka do ostatniej chwili nie miała pojęcia, że para postanowiła się rozejść.

- Ja uwielbiam Barona, jest szalonym, fajnym, kreatywnym ludkiem. Jak kręciliśmy ostatnio "The Voice Kids", to cały czas byłam pewna, że oni cały czas są razem. Też nie dopytywałam, bo nie było takiej okazji - relacjonuje Nowakowska.

Najwyraźniej byli partnerzy nie chcieli dzielić się swoim życiem prywatnym. Ida nie ukrywa, że życzy dobrze zarówno Blance, jak i Baronowi.

- Ale życzę im obojgu jak najlepiej, bo każdy powinien być szczęśliwy, a czasami coś nie wychodzi - podsumowała.

My oczywiście zgadzamy się ze słowami prezenterki.