Zamknij

Ida Nowakowska świętuje rocznicę ślubu. Pokazała archiwalne zdjęcia. "Spędzona we trójkę" [FOTO]

23.06.2021 11:51
Ida Nowakowska i Jack Herndon
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Ida Nowakowska świętowała 6. rocznicę ślubu z ukochanym Jackiem Herndonem. To pierwsza rocznica prezenterki jako mamy. Ida pokazała w sieci archiwalne zdjęcia, w tym fotografię ze ślubnej uroczystości. 

Ida Nowakowska to bez wątpienia jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej, przez wiele osób uważana za twarz stacji. Karierę rozpoczynała jako tancerka i aktorka, występując w tak znanych musicalach jak "Koty" czy "Upiór w operze", tańczyła także w Nowym Jorku, gdzie otrzymała główną rolę w "Reel to Real". Na swoim koncie ma także wiele ról filmowych i serialowych, mogliśmy ją oglądać między innymi w produkcjach zagranicznych, zagrała między innymi w "Out of Reach" u boku Stevena Seagala, a polscy widzowie w 2020 roku podziwiali ją w "Czyśćcu". Ostatecznie jednak związała się z telewizją. Rozpoczynała od "Przymierzalni", od 2019 roku jest jurorką "Dance dance dance" i "The Voice Kids" oraz jedną z najpopularniejszych prowadzących "Pytanie na śniadanie".

Prywatnie Ida Nowakowska od 2015 roku jest szczęśliwą żoną Jacka Hermonda, którego poznała w trakcie studiów aktorskich w Nowym Jorku. Na początku 2021 roku w mediach pojawiła się informacja o ciąży prezenterki, a 7 maja na świat przyszedł długo wyczekiwany synek małżonków. Gwiazda TVP nie ukrywa, że jest osobą głęboko wierzącą, a rodzina jest dla niej niezwykle istotna. Nic zatem dziwnego, że z okazji 6. rocznicy ślubu postanowiła przygotować coś specjalnego także dla fanów, którzy obserwują ją za pośrednictwem mediów społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE:  Ida Nowakowska odpowiada na krytykę szybkiego powrotu do pracy. Gwiazda chwali TVP

Ida Nowakowska świętuje 6. rocznicę ślubu. Pokazała rodzinne zdjęcia

Na profilu Idy Nowakowskiej na Instagramie pojawiło się nowe nagranie, które prezenterka opublikowała z okazji 6. rocznicy ślubu. Widzimy na nim zarówno szczęśliwych rodziców, jak i archiwalne zdjęcie ze ślubu zakochanych.

- 6. rocznica ślubu, ale pierwsza spędzona we trójkę. Znamy się już 11 lat, ale w tym roku zakochałam się w swoim mężu jeszcze bardziej, a nie wiedziałam, że jest to możliwe. Codziennie imponuje mi tym, jak pięknie potrafi połączyć wymagającą pracę z byciem super tatą. Mówi: „To moja nowa pasja”. Myślisz, że o człowieku wiesz już wszystko, a tymczasem okazuje się, że zostawił jeszcze takiego asa w rękawie! - napisała szczęśliwa Ida.

Pod postem Nowakowskiej pojawiły się życzenia oraz liczne komplementy od wielbicieli.

- Żywy przykład tego czym naprawdę jest miłość.

- Jesteście cudowną parą, cudownymi rodzicami, rodzina to jest siła. Można brać z Was przykład. Wszystkiego najlepszego na kolejne długie lata wspólnego życia.

- Kocham Was razem. Pięknie się patrzy na taką prawdziwą miłość - czytamy.

My także życzymy wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.