Zamknij

Ida Nowakowska z mężem na ramówce TVP. Pochwaliła się ciążowym brzuszkiem [FOTO]

26.02.2021 10:54
Ida Nowakowska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Ida Nowakowska przykuła uwagę reporterów na wiosennej ramówce Telewizji Polskiej. Prezenterce towarzyszył jej mąż, Jack Herndon. Gwiazda TVP nie ukrywa już swojej ciąży, w związku z czym z dumą podkreślała widoczny brzuszek.

Ida Nowakowska uważana jest obecnie za jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. W 2019 roku zadebiutowała w roli jurorki programu TVP2 "Dance, dance, dance", później prowadziła "Bake Off Junior, a od 2019 roku współprowadzi poranny program "Pytanie na śniadanie" oraz muzyczne show "The Voice Kids". W 2020 roku została prowadzącą programu "Ameryka da się lubić". Gwiazda cieszy się niesłabnącą sympatią widzów TVP.

Kilka tygodni temu Ida Nowakowska ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Prezenterka niedługo będzie już na finiszu ciąży, jednak przez długi czas ukrywała widoczne krągłości. Nic dziwnego, że podkreślony ciążowy brzuszek przykuł uwagę wszystkich na wiosennej ramówce Telewizji Polskiej. Nowakowska wybrała obcisłą czarno-białą stylizację, która podkreśliła jej kształty.

Zobacz także: Ida Nowakowska komplementuje TVP: "To cudowna, inspirująca rodzina"

Ida Nowakowska na ramówce TVP podkreśliła ciążowy brzuch

Ida Nowakowska na ramówce TVP pojawiła się z mężem. Gwiazda poślubiła Jacka Herndona w 2015 roku, jednak rzadko pokazują się razem. Przez kilka lat małżeństwo żyło na odległość, ponieważ Jack nie mieszkał w Polsce. Teraz oboje z radością wyczekują momentu, gdy na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Ida Nowakowska jest głęboko wierzącą osobą i wielokrotnie podkreślała, że swoje macierzyństwo zostawia w rękach Boga.

- Patrzę pokornie na swoją przyszłość, wiem, że to nie ja ją planuję, ale ktoś na górze, i że jego plan jest mądrzejszy niż ten mój. Więc wezmę to, co dostanę. Wierzę, że można mieć marzenia, cele, ale musimy przy tym być elastyczni w swoim myśleniu, bo Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre. I nawet jeśli nam się wydaje, że spotykają nas tylko utrudnienia, to głęboko wierzę, że wszystko jest po coś - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z "Party".

Podoba wam się stylizacja Idy Nowakowskiej?

Ida Nowakowska
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News
Ida Nowakowska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Zobacz także: Ida Nowakowska przeszła metamorfozę. Fani porównują ją do Marilyn Monroe [FOTO]