Zamknij

Ida Nowakowska zachwyca się TVP Info. "Uwielbiam i oglądam"

01.12.2021 12:36
Ida Nowakowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Ida Nowakowska przyznała w wywiadzie, że ogląda serwisy informacyjne telewizji publicznej i ceni sobie wiarygodność przekazów stacji TVP Info. Prowadząca "You Can Dance - Nowa generacja" jest zachwycona pracą w Telewizji Polskiej. - Crème de la crème, jeśli chodzi o profesjonalizm w każdym zespole - podkreśla. 

Ida Nowakowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd telewizji publicznej. Odkąd w 2018 roku rozpoczęła współpracę z TVP, zdążył poprowadzić szereg programów i widowisk rozrywkowych i zyskać miano ulubienicy prezesa Kurskiego. Szef TVP faktycznie nagradzał ją hojnie.

W 2019 roku tancerka została włączona do zespołu prezenterów "Pytania na śniadanie", w dodatku była jurorką w "Dance Dance Dance" oraz talent show "The Voice Kids". W 2021 roku objęła rolę prowadzącej "You Can Dance - Nowa generacja", programu, który po latach powrócił do telewizji w zmienionej formie, lecz z główną gwiazdą pierwotnego składu - Agustinem Egurrolą. Ponadto szef TVP powierzył Nowakowskiej prowadzenie finałów Eurowizji dla dzieci i Wakacyjnej Trasy Dwójki, a także zaangażował do nowego kanału TVP Kobieta, gdzie prezenterka pokazywała ćwiczenia gimnastyczne dla kobiet w ciąży, a po urodzeniu syna dostała autorski program "Od niemowlaka do przedszkolaka". 

Ida Nowakowska chwali pracę w TVP i docenia serwisy informacyjne stacji

Gwiazda "You Can Dance" nie ukrywa, że to właśnie w TVP pozwolono jej rozwinąć skrzydła na polu zawodowym, co niezmiernie ją cieszy i skłania do wdzięczności wobec włodarzy, którzy wykorzystali jej potencjał. W rozmowie z Pomponikiem Ida Nowakowska nie szczędziła zachwytów nad pracą w Telewizji Polskiej. 

Są tutaj ludzie, którzy reprezentują crème de la crème, jeśli chodzi o profesjonalizm w każdym zespole, bo tu są różne zespoły: dźwiękowców, reżyserzy, operatorzy. Każda z tych osób jest członkiem naszej rodziny. Każdy się tutaj wspiera, każdy jest przemiły. Bardziej poczułam to i zobaczyłam, od kiedy mam synka - wyznała. 

Prezenterka pochlebnie wypowiedziała się także na temat serwisów informacyjnych prezentowanych m.in. na kanale TVP Info. 

Uwielbiam TVP Info i oglądam. Oglądam różne programy z wiadomościami, ponieważ chcę zobaczyć, co opozycja mówi na różne tematy. Jestem osobą od zawsze zainteresowaną polityką, bo uważam, że to buduje pewną świadomość, bo każda rzecz, którą robimy, jest gdzieś częścią polityki. I tak oczywiście oglądam wiadomości - wyznała Pomponikowi i podkreśliła, że przekazy płynące z macierzystej stacji uważa za bardzo wiarygodne. 

Przypomnijmy, że TVP bezwzględnie rozprawia się z gwiazdami, które nie są posłuszne światopoglądowi prezentowanemu w stacji. Ostatnio Barbara Kurdej-Szatan straciła rolę w "M jak miłość" za wpis atakujący polskich funkcjonariusz Straży Granicznej. Wcześniej gwiazda została pozbawiona intratnych posad w paru programach rozrywkowych TVP. Nieoficjalnie miały mieć na to wpływ odważne posty aktorki popierające LGBT i marsze równości.

Ida Nowakowska skomentowała sprawę Kurdej-Szatan. Dostrzega pozytywy sytuacji