Zamknij

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Nie mogła wstać [WIDEO]

08.10.2021 16:21
Pytanie na śniadanie
fot. Screen: Pytanie na śniadanie TVP

Ida Nowakowska to jedna z najbardziej lubianych prowadzących programu "Pytanie na śniadanie". Ostatnio w popularnej śniadaniówce TVP doszło do niecodziennej sytuacji. Prezenterka chciała pochwalić się tym, jak bardzo jest rozciągnięta. Niestety, nie wszystko wyszło tak, jak planowała.

Ida Nowakowska to obecnie jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Prezenterka niedawno wróciła do pracy po krótkim urlopie macierzyńskim - w maju urodziła swoje pierwsze dziecko, a o ciąży poinformowała kilka miesięcy wcześniej w programie "Pytanie na śniadanie". Rodzicielstwo wyraźnie jej służy, a mimo ciąży i porodu wciąż jest w bardzo dobrej formie. Udowodniła to ostatnio, robiąc szpagat na wizji.

Niestety, podczas wykonywania trudnej pozy Ida Nowakowska zaliczyła niespodziewaną wpadkę. Była tancerka i uczestniczka show "You Can Dance - Po prostu tańcz!" nie mogła się podnieść. Interweniować musieli jej koledzy - współprowadzący programu Tomasz Wolny oraz kucharz Jakub Steuermark.

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę. Zabawne sceny w "Pytaniu na śniadanie"

Ida Nowakowska zrobiła szpagat, jednak podczas wykonywania pozy upadła na ziemię i nie mogła wstać. Cała sytuacja rozbawiła pozostałych członków ekipy, którzy natychmiast ruszyli na pomoc prezenterce.

- Dzwoń po dźwig! - dało się usłyszeć podczas nagrania, które opublikowano w mediach społecznościowych.

Choć popis przed kamerami nie do końca się powiódł, to widzowie i internauci z entuzjazmem podeszli do zaistniałej sytuacji. Na profilu programu na Instagramie fani Idy Nowakowskiej komentują wpadkę ze szpagatem.

- Cudna Ida.

- Ładny szpagat.

- Hahaha, krejzole.

- Szalona. Piąteczek na wesoło - czytamy.