Zamknij

Ida Nowakowska zdradziła, jak znosi rozłąkę z mężem w czasie pandemii: "Gotujemy razem i czytamy"

Sylwia Wamej
01.04.2020 15:14
Ida Nowakowska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

Ida Nowakowska przez pandemię koronawirusa, została rozdzielona ze swoim mężem - Jackiem Herndonem. Gwiazda jest w Polsce, z kolei jej ukochany w San Francisco. W rozmowie z serwisem Plejada.pl gwiazda TVP zdradziła, jak znosi rozłąkę ze swoim ukochanym.

Ida Nowakowska zdradziła, jak znosi rozłąkę z mężem przez koronawirusa

Ida Nowakowska została rozdzielona ze swoim ukochanym przez pandemię koronawirusa. Obecna sytuacja na świecie wpłynęła na plany małżeństwa. Nowakowska, która pracuje w Polsce, nie ma możliwości, aby polecieć do swojego ukochanego, tak samo, jak on nie może jej odwiedzić. Gwiazda TVP zdradziła, że epidemia pokrzyżowała ich wspólne plany.

"Mój mąż jest bardzo zajęty. Dużo pracuje. Niedawno był w Paryżu, teraz jest w San Francisco, za chwilę będzie w Waszyngtonie i potem przyjedzie do Polski. Epidemia jest wielkim zaskoczeniem i pokrzyżowała nasze plany" - wyznała Nowakowska.

Ida zdradziła, też, że niemal non stop jest z mężem w kontakcie. Dzwonią do siebie, razem czytają, a nawet gotują.

"Dzwonimy do siebie bez przerwy. Bardzo dużo rozmawiamy, gotujemy razem i czytamy" - wyznała Nowakowska.

Ida Nowakowska o pandemii koronawirusa: "Najważniejsze jest, by podejść w tym momencie do sytuacji odpowiedzialnie"

Gwiazda "Pytania na śniadanie" i "Dance Dance Dance" zdradziła, że choć rozłąka jest bardzo bolesna, zachowują się w tej trudnej sytuacji bardzo odpowiedzialnie. "Rozłąka jest najtrudniejszą rzeczą w związku, ale w życiu jest wiele niespodziewanych spraw, z którymi musimy się zmierzyć. Staramy się przetrwać, ale ufamy sobie, wierzymy i podtrzymujemy wzajemnie na duchu. Bardzo byśmy chcieli w czasie epidemii być razem. Najważniejsze jest, by podejść w tym momencie do sytuacji odpowiedzialnie. Każda rodzina chce być teraz blisko... trzymajmy się"- podsumowała Ida Nowakowska.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

sumowała gwiazda.

RadioZEt.pl/Plejada.pl/SW