Zamknij

Ida Nowakowska zdradziła największą ciążową zachciankę. Opowiedziała też o swojej diecie

05.03.2021 11:41
Ida Nowakowska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Ida Nowakowska za kilka miesięcy przywita na świecie pierwszą pociechę. Gwiazda TVP nie kryje szczęścia i ekscytacji nową rolą. Ostatnio podzieliła się z fanami swoimi zachciankami ciążowymi. Zdradziła też przyszłym mamom swoją dietę.

Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon niebawem zostaną rodzicami. Ida nie ukrywa ekscytacji i radości nową rolą, która zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda na Insta Stories podzieliła się z fanami swoimi ciążowymi zachciankami. Prezenterka "Pytania na śniadanie" ma jedną, ale jakże niezwykle ważną zachciankę.

"Dużo osób się pyta o te zachcianki ciążowe. Ja mam zachciankę największą taką jedną w życiu, żeby mój dzidziuś był bardzo zdrowy, dlatego staram się niezwykle zdrowo odżywiać i naprawdę czuję, że potrzebuje takich rzeczy" - wyjaśniła Nowakowska.

Zobacz też: Ida Nowakowska z mężem na ramówce TVP. Pochwaliła się ciążowym brzuszkiem [FOTO]

Ida Nowakowska zdradziła największą ciążową zachciankę. Zdradziła też swoją dietę

Gdy na stories Idy pojawiła się pustka paczka po chipsach, fani byli przekonani, że w ciąży Nowakowska pozwala sobie na niezdrowe jedzenie. Nic z tych rzeczy.

"Więc, czipsy dla kobiet w ciąży nie są dobre, chociaż oczywiście są takie naturalne bez konserwantów, więc jeżeli jest taka zachcianka, to tylko takie wybierajcie. Ja jem bardzo dużo warzyw, staram się cały czas uzupełniać żelazo, wiec ja uważam, że zdrowa dieta to podstawa" - podsumowała.

Ida zdradziła, że od czasu do czasu pozwala sobie na niezdrowe jedzenie czy grzeszne słodkości.

"Oczywiście nie jestem nienormalna, i czasami, jak wszyscy wiedzą, jak normalnie z reguły mam ochotę na słodkie rzeczy, to sobie pozwalam na takie wybryki, natomiast teraz mam jakoś małą ochotę na słodkie rzeczy, a te czipsy to zjadł mój mąż, więc on był tutaj konsumentem" - podkreśliła.

Ida Nowakowska cały czas pracuje, choć już za kilka miesięcy będzie musiała nieco zwolnić. Gwiazda i jej mąż Jack Herndon przywitają na świecie wyczekanego synka.