Zamknij

Hollywoodzki gwiazdor zaraził żonę koronawirusem. Świadomie przebywali razem

Maciej Friedrich
23.03.2020 09:24
Hollywoodzki gwiazdor zaraził żonę koronawirusem. Świadomie przebywali razem
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Hollywoodzki gwiazdor Idris Elba jest zarażony koronawirusem. Jego zdrowa żona świadomie nie opuściła go podczas kwarantanny, co wzbudziło niemałe kontrowersje. Zgodnie z przypuszczeniami wielu osób, aktor zaraził ukochaną. Jak czyje się małżonka Elby?

Idris Elba, jeden z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów, zaraził się koronawirusem. Pandemia nie omija światowych gwiazd, z chorobą zmaga się między innymi Tom Hanks i książę Albert. Aktor wywołał jednak niemałe kontrowersje, zdradzając, że podczas przymusowej kwarantanny będzie towarzyszyć mu zdrowa małżonka. Para tłumaczyła, że wspólne przeżywanie trudnych chwil to nieodłączny element uczucia i związku.

Wiele osób zarzucało Idrisowi i Sabrinie brak rozsądku i świadome narażanie kobiety na zarażenie. Niestety, okazało się, że mieli rację. Żona Idrisa Elby ma koronawirusa.

Idris Elba zaraził żonę koronawirusem. Razem przebywali w kwarantannie

O zarażeniu koronawirusem żona Idrisa Elby poinformowała w programie "Oprah Talks". Wyznała, że nie czuje objawów choroby i czuje się dobrze.

- Dziś rano dowiedziałem się, że wynik testu jest pozytywny (...) To interesujące i niepokojące, że ludzie prawdopodobnie przenoszą tę chorobę i wydają się zdrowi, ale mogą ją łatwo rozprzestrzeniać (...) Nie czuję niczego, co uchodzi powszechnie za objawy koronawirusa, co jest naprawdę dziwne, Może się to zmienić w nadchodzących tygodniach, a my będziemy o wszystkim informować na bieżąco.

29-latka zdradziła, że nadal uważa decyzję o towarzyszeniu mężowi za dobrą, nawet jeśli ich wspólne przebywanie zakończyło się dla niej zarażeniem.

- Po prostu chciałam z nim być. To był instynkt. Chciałam się opiekować moim mężem - podsumowała.

Uważacie, że była to rozsądna decyzja?

Zagłosuj

Zgadasz się z decyzją żony Idrisa Elby?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF