Zamknij

Idris Elba zarażony koroanwirusem. Towarzyszy mu zdrowa żona. "Wkalkulowaliśmy ryzyko"

Maciej Friedrich
19.03.2020 13:22
Idris Elba zarażony koroanwirusem. Towarzyszy mu zdrowa żona. "Wkalkulowaliśmy ryzyko"
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Hollywoodzki gwiazdor Idris Elba jest zarażony koronawirusem. Aktor poddał się kwarantannie, w której postanowiła towarzyszyć mu zdrowa żona. Choć kobieta może zarazic się od męża, Elba wyjaśnił, że uczucie jest dla nich najważniejsze.

Idris Elba jest jedną z gwiazd zarażonych koronawirusem. Wirus dosięgnął wielu celebrytów, Tom Hanks opuścił szpital i poddaje się kwarantannie, podobnie jak Olga Kurylenko czy znany z "Gry o Tron" Kristofer Hivju.

Elba poinformował fanów o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa w mediach społecznościowych. Aktor apelował do fanów o pozostanie w domach i rozsądek, sam także poddał się kwarantannie. Kontrowersje wzbudził fakt, że przebywa z nim żona, u której do tej pory nie wykryto zarażenia.

Idris Elba nie boi się zarażenia żony? Przechodzi z nią kwarantannę

Większość osób, będąc zarażonymi, chciałoby odizolować się od bliskich, by ich nie zarazić. Idris Elba i jego żona Sabrina podjęli inną decyzję. Gwiazdor w obliczu krytyki postanowił wyjaśnić sprawę. Na swoim profilu na Twitterze opublikował nagranie, w którym wyznaje, że to żona postanowiła nie opuszczać go w trudnych chwilach.

- Sabrina chciała zostać przy mnie i kocham ją za to nawet jeszcze bardziej. Zrobiłbym dla niej to samo. Kiedy na świecie dzieje się coś takiego, miłość jest wszystkim, co masz. Kim jestem, aby odrzucić wsparcie mojej żony? (...) Doszliśmy do wniosku, że jeśli ja to mam, to ona prawdopodobnie też, więc wkalkulowaliśmy ryzyko i postanowiliśmy być w tym razem - wyjaśnił Idris.

Aktor poinformował, że jego żona jak dotąd nie zaraziła się koronawirusem.

- Sabrina dzisiaj w końcu przeszła testy i generalnie ma się dobrze. Oczywiście jest zdenerwowana i zmartwiona.

Co sądzicie o decyzji Elby i jego małżonki?

Zagłosuj

Jak oceniasz decyzję Idrisa Elby i jego żony?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF