Zamknij

Gwiazda "M jak Miłość" chroni się przed koronawirusem. Pokazała zdjęcie z Azji [FOTO]

Maciej Friedrich
03.02.2020 14:58
Gwiazda "M jak Miłość" chroni się przed koronawirusem. Pokazała zdjęcie z Azji [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Iga Krefft, znana między innymi z roli w "M jak Miłość", opublikowała zdjęcie w ochronnej masce. Aktorka postanowiła wybrać się na wakacje do Azji. Jej wyjazd nieszczęśliwie zbiegł się z pojawieniem się informacji o koronawirusie.

Iga Krefft, występująca pod pseudonimem Ofelia, od 2007 roku wciela się w postać Urszuli Mostowiak w serialu "M jak Miłość". Widzowie mogli oglądać ją także w "Na Wspólnej" oraz "Diagnozie". W 2019 roku wzięła udział w 11. edycji muzycznego show "Twoja twarz brzmi znajomo". W tym samym roku jako Ofelia wydała swój debiutancki singiel.

24-latka ma za sobą aktywny zawodowy sezon. Rola w serialu i promocja muzycznego projektu musiały być pracochłonne. Nic dziwnego, że aktorka zdecydowała się na urlop. Egzotyczne wakacje zdecydowała się spędzić w Tajlandii. Niestety, jej wyjazd niefortunnie zbiegł się z informacjami o pierwszych przypadkach zakażenia koronawirusem 2019-nCoV.

Iga Krefft w zagrożonej koronawirusem Azji. Aktorka pokazała zdjęcie

Iga Krefft wypoczywa w najlepsze, a przebieg swojego egzotycznego urlopu relacjonuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka jednak na poważnie wzięła zagrożenie zarażeniem koronawirusem. Na swoim Instastory opublikowała zdjęcie w wyposażonej w filtry masce. W ten sposób zabezpieczyła się podczas zwiedzania Bangkoku.

- Wakacje pełne komfortu - zażartowała gwiazda "M jak Miłość".

Na szczęście aktorka poważnie podchodzi do zagrożenia koronawirusem.

 Koronawirus: interaktywna mapa zasięgu. Gdzie jest koronawirus? [Mapa zachorowań]

Iga Krefft
fot. Instagram:@ofeliaigakrefft
Zagłosuj

Oglądasz "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF