Zamknij

Iga Krefft jest chora? Aktorka zaniepokoiła zdjęciem. Co się stało z gwiazdą "M jak miłość"?

11.06.2021 17:00
Iga Krefft
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Iga Krefft zaniepokoiła wyglądem w ostatnim Instastories. Aktorka grająca Ulę Mostowiak w "M jak miłość" nie wyglądał najlepiej, co sugerowało, że coś niedobrego dzieje się z jej zdrowiem. Krefft w końcu wyjaśniła, co spowodowało taki stan.  

Iga Krefft zdobyła popularność dzięki roli Uli Mostowiak w serialu "M jak miłość". 25-latka oprócz aktorstwa usiłuje przebić się na rynku muzycznym. W listopadzie 2019 roku Krefft wydała debiutancki album z promującymi go singlami "Tu" i "Zaraz". Płyta została ciepło przyjęta przez fanów muzyki, dzięki czemu młodej aktorce udało się zaistnieć szerzej w social mediach. Serialowa córka Hanki i Marka zdobywa coraz więcej obserwatorów na Instagramie, gdzie regularnie zamieszcza zdjęcia stylizacji i nastrojowe portrety, a także dzieli się relacjami z codziennego życia. 

Gwiazda "M jak miłość" oprócz mody i muzyki uwielbia podróże. Na jej profilu często pojawiają się zdjęcia z wakacyjnych wojaży w ciepłe kraje. Aktorka nie rezygnowała z wyjazdów nawet w czasie kulminacji zakażeń SARS-CoV-2, przez co ściągała na siebie falę krytyki. W zeszłym roku Iga Krefft utknęła w Tajlandii na kilka tygodni, gdy z powodu pandemii odwołano nagle większość lotów. 25-latka apelowała do rodaków o pomoc, ale ci z satysfakcją stwierdzili, że "ma za swoje".

Iga Krefft uderza w Magdę Gessler. Jest oburzona chamstwem restauratorki

Iga Krefft z "M jak miłość" zaniepokoiła wyglądem

Serialowa Ula Mostowiak właśnie wybrała się na wakacje do Włoch. Tym razem pojechała odpocząć sama. W jednej z relacji zamieszczonych na Instastories aktorka pokazała się w nie najlepszej kondycji. Miała załzawione oczy i nieco senny wyraz twarzy, sugerujący, że trawią ją jakieś problemy zdrowotne. W końcu Iga Krefft wyjaśniła, co jej dolega. Przyczyną słabszego samopoczucia okazała się alergia aktorki i reakcja uczuleniowa. 

Test na kowid plus alergia. Nie polecam - skwitowała swoje samopoczucie Krefft. 

Na szczęście kłopoty okazały się przejściowe i już w kolejnych relacjach aktorka była w dobrej formie. 

iga krefft
fot. Instastories:@ofeliaigakrefft