Zamknij

Iga Krefft pozuje topless. Gwiazda "M jak miłość" pokazała zmysłowe zdjęcia [FOTO]

22.07.2020 14:33
Iga Krefft z "M jak miłość"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Iga Krefft topless na Instagramie. Ula Mostowiak z "M jak miłość" pozuje półnago do zdjęć. Intymna sesja aktorki zachwyciła fanów. 

Iga Krefft pojawiła się topless na zajęciach. Ula Mostowiak z "M jak miłość" pokazała się półnago na Instagramie, odważnie odsłaniając górną część ciała. 24-letniej aktorce już wcześniej zdarzało się prezentować swoje wdzięki w sieci, ale tak zmysłowej sesji jeszcze nie miała!

Iga Krefft należy do młodego pokolenia aktorów, którym rola w telenoweli "M jak miłość" przeniosła olbrzymią popularność. Aktorka dołączyła do obsady jako kilkulatka, wcielając się w rolę Uli, przybranej córki Hanki i Marka Mostowiaków. Nie poprzestała jednak na jednej roli, a z czasem rozwinęła się również muzycznie. W 2019 roku ukazał się debiutancki album Igi Krefft "Ofelia", który promowały single "Ofelia" i "New Year". 24-letnia gwiazda naturalnie używa do promocji mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już blisko 80 tys. użytkowników. 

Ofelia wspiera środowisko LGBT+. Iga Krefft w teledysku do utworu "To do Pana" [WIDEO]

Iga Krefft półnago na Instagramie. Ula z "M jak miłość" pozuje topless

Charakterystyczną cechą profilu Igi Krefft na Instagramie są klimatyczne zdjęcia. Aktorka często fotografuje się w naturalnym wydaniu, do tego stara się zawsze dodawać ujęciom aury zmysłowości i romantyzmy. W ostatniej sesji Iga Krefft pokazała się topless

Wiecie, jak bliski jest mi temat ciała! Dużo Wam mówię o tym, żeby je kochać – a dzisiaj powiem również o tym, żeby je dobrze pielęgnować. W zdrowym ciele zdrowy duch, a skóra to przecież nasz największy organ; nie wolno nam o nim zapomnieć - napisała, reklamując kosmetyk. 

Intymne fotografie Igi Krefft skłoniły fanów do zostawienia komentarza. Gwiazda "M jak miłość" jak zawsze zebrała masę komplementów. 

Wspaniała sesja! Kocham ten puch światła i kolory.

Uwielbiam twoje czułe zdjęcia. 

Ale ty jesteś taka piękna! 

Malwina Buss przytyła w ciąży 25 kg. Szokujące zdjęcia gwiazdy "Barw szczęścia" [FOTO] 

Posłuchaj podcastu