Zamknij

Gwiazda "M jak Miłość" żartuje z koronawirusa. Złośliwie nawiązała do influencerek

Maciej Friedrich
04.02.2020 15:32
Gwiazda "M jak Miłość" żartuje z koronawirusa. Złośliwie nawiązała do influencerek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Część fanów Igi Krefft martwiła się o nią, gdy wybrała się na urlop w momencie, gdy pojawiły się informacje o koronawirusie. Aktorka w zabawny sposób wyjaśniała, dlaczego postanowiła się wybrać w pobliże miejsca, gdzie grasuje wirus.

Iga Krefft to aktorka doskonale znana widzom "M jak Miłość". Stara się także rozwijać muzyczną karierę pod pseudonimem Ofelia. Zdecydowała się chwilowo odpocząć od zawodowych obowiązków i wybrała się na zasłużony urlop. W mediach społecznościowych relacjonowała swój wypoczynek w Tajlandii.

Wielbicieli aktorki zaniepokoiło zdjęcie w maseczce. Iga wyleciała do Azji kiedy pojawiły się informacje o groźnym koronawirusie, dlatego podczas zwiedzania Bangkoku starała się maksymalnie chronić swoje zdrowie. Wśród internautów pojawiły się jednak głosy zrzucające Krefft brak rozsądku.

Iga Krefft śmieje się z koronawirusa? Złośliwie nawiązała do influencerek

Iga postanowiła odpowiedzieć zaniepokojonym fanom, publikując na Instastory zabawne nagranie. Nawiązała w nim nie tylko do koronawirusa, ale też do influencerek, które dla większej popularności są w stanie poświęcić zbyt wiele.

- Jak tylko usłyszałam o koronawirusie, to ja po prostu już wiedziałam, że kilka influencerek go ma i po prostu musiałam go mieć. Nie ważne co, ale stwierdziłam, jadę tu i ja go muszę mieć. Muszę go mieć, bo po prostu mój poziom na pewno wskoczy wtedy dużo wyżej, na pewno będę miała więcej obserwujących. Robię to dla was, wiem, że wam na tym też zależy, wiec to naprawdę jest wszystko dla was. Koronawirus, mój ulubiony, pasuje do mnie - stwierdziła przekornie Iga.

Jednocześnie aktorka poinformowała, że pytała o radę rodziców i zachowywała wszelkie środki ostrożności.

Zagłosuj

Oglądasz "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF