Zamknij

Iga Lis, córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, na studniówce [ZDJĘCIA]

Redakcja
22.01.2018 09:08
Iga Lis, córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, na studniówce [ZDJĘCIA]
fot. Instagram

Iga Lis, młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, swój pierwszy wielki bal ma już za sobą! Iga w miniony weekend bawiła się na swojej studniówce.

Iga Lis na studniówce

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa jest uczennicą prestiżowego American School of Warsaw. Na studniówce początkująca modelka pojawiła się w zjawiskowej czerwonej kreacji znanego polskiego duetu projektantów: Paprocki i Brzozowski, z którym wcześniej współpracowała jako modelka.

Zobacz także

Na balu studniówkowym Idze towarzyszyli: siostra Pola oraz oczywiście rodzice — Kinga Rusin i Tomasz Lis. Dziennikarz zrobił sobie pamiątkową fotografię z córkami. Starsza z nich wrzuciła zdjęcie do sieci i podpisała je w zabawny sposób:

„Mina taty mówi, ze nie może uwierzyć w to, ze ma tak stare córki… #100dniówka”

Iga Lis przyszła na świat w 2000 roku jako druga córka i dziecko Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Jej siostrą jest Pola Lis. W 2015 roku Iga podpisała kontrakt z prestiżową agencją modelek Model Plus. Można było oglądać ją m.in. w pokazach Łukasza Jemioła, MMC, Paprocki & Brzozowski. Iga Lis nie wiąże jednak przyszłości z modelingiem.

— Zasmakowała to, czego chciała, podjęła sama decyzję, że nie jest to zdecydowanie dla niej. Przed nami matury, studia, bardzo trudny rok, więc w domu koncentrujemy się zdecydowanie na tym. Nigdy nie było takiego pomysłu, ale uważam, że młody człowiek sam powinien doświadczać. Jeżeli bardzo chce się sparzyć to trudno, co zrobić — powiedziała jakiś czas temu Kinga Rusin w rozmowie z serwisem Jastrząb Post o planach swojej młodszej córki.

RadioZET.pl/SI