Zamknij

Iga Lis i Taco Hemingway na randce. Gorące pocałunki w Sopocie

Maciej Friedrich
08.07.2019 14:31
Iga Lis i Taco Hemingway na randce. Gorące pocałunki w Sopocie
fot. Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS

Iga Lis i Taco Hemingway to jedna z najbardziej tajemniczych par krajowego show-biznesu. Zakochani na każdym kroku starają się chronić swoją prywatność. Obiektywom fotoreporterów nie umknęło jednak ich spotkanie w jednej z sopockich restauracji. Nie zabrakło czułych gestów i pocałunków.

Taco Hemingway i Iga Lis to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu, a zarazem jedna z tych, o której wiadomo bardzo mało. Spekulacje na temat związku córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa oraz popularnego rapera trwały niemal rok. Choć wiele osób nie wyobrażało sobie ich razem, związek pary przetrwał i ma się dobrze.

Iga i Taco zdecydowali się nie chwalić życiem prywatnym w sieci, co odróżnia ich od większości par celebrytów. Przeciwnie, zakochani starają się ukrywać przed mediami: nie udzielają wywiadów na swój temat, próżno szukać ich na branżowych imprezach czy pozujących na ściankach. Pierwsze wspólne zdjęcie opublikowali w styczniu 2019 roku i jest to jak do tej pory jedyna fotografia, którą pochwaliła się Iga.

ZOBACZ: Taco Hemingway i niespodziewana płyta „Café Belga”. Rapuje o związku z Igą Lis?

Iga Lis na randce z Taco Hemingwayem

Choć zakochani starają się ukrywać swój związek, fotoreporterzy nie próżnują i starają się skraść Idze i Filipowi (bo tak naprawdę na imię ma Taco) choć odrobinę prywatności. Udało im się to niedawno, kiedy przyłapali parę podczas wizyty w jednej z sopockich restauracji. Towarzyszyła im siostra Igi, Pola Lis, która przeżywa rozstanie z piłkarzem Kamilem Grabarą. Mimo obecności Poli nie szczędzili sobie czułych gestów. Jak informuje portal Plotek, popijając drinka raper głaskał ukochaną, przytulał, nie zabrakło również czułego pocałunku. Najwyraźniej brak medialnego rozgłosu dobrze służy ich związkowi.

Zagłosuj

Słuchasz piosenek Taco Hemingwaya?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF