Zamknij

Iga Lis na czułym zdjęciu z Taco Hemingwayem. Takiej fotografii jeszcze nie pokazali

Maciej Friedrich
30.07.2019 15:49
Iga Lis na czułym zdjęciu z Taco Hemingwayem. Takiej fotografii jeszcze nie pokazali
fot. Instagram:@iga_lis

Iga Lis i Taco Hemingway spotykają się od ponad roku. Córka Kingi Rusin i polski raper przez pewien czas ukrywali swój związek, obecnie jednak nie wstydzą się swojego uczucia. Jednak tak czułe zdjęcie, jakie opublikowała Iga, nie pojawiło się w sieci wcześniej.

Taco Hemingway, jeden z najpopularniejszych obecnie raperów na polskiej scenie muzycznej, od ponad roku spotyka się z Igą Lis, córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Para na początku związku starała się nie afiszować, ich pierwsze zdjęcia pojawiły się w mediach po zeszłorocznym festiwalu Opener. Mówiło się jednak o tym, że na albumie "Cafe Belga" Taco rapuje między innymi o związku z Igą. Sami zakochani opublikowali pierwszą wspólną fotografię dopiero 1 stycznia 2019 roku. Najwyraźniej parze znudziło się ukrywanie przed mediami, ostatnio coraz częściej pokazują się publicznie. Również ich najnowsze zdjęcie pokazuje, że nie wstydzą się uczucia, które ich łączy.

Czułe zdjęcie Igi Lis i Taco Hemingwaya

W poniedziałek 29 lipca na profilu Igi Lis na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie. 19-latka co kilka dni publikuje posty, jednak nowa fotografia okazała się wyjątkowa. Ida pozuje na niej razem z Taco i całuje uśmiechniętego rapera w policzek. Trzeba przyznać, że para nie przyzwyczaiła fanów to tak czułych zdjęć. Okazuje się jednak, że okazją w poniedziałek Taco obchodził 29 urodziny. Wspólna fotografia mogła być więc częścią prezentu od Igi. Jak widać, zakochani nic nie robią sobie z różnicy wieku wynoszącej 10 lat i świetnie czują w swoim towarzystwie.

Zdjęcie Taco i Igi bardzo spodobało się fanom, którzy nie szczędzili parze komplementów.

- To zdjęcie uczyniło mój dzień o wiele lepszym.

- Wyglądacie przepięknie, cudne zdjęcie.

- Fifi! Najlepsze życzonka dla Ciebie i dużo miłości dla was! - komentowali.

My przyłączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego Taco!

Zagłosuj

Słuchasz Taco Hemingwaya?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF