Zamknij

Iga Lis i Taco Hemingway pokazali pierwsze wspólne zdjęcie

Redakcja
02.01.2019 12:40
Iga Lis i Taco Hemingway pokazali pierwsze wspólne zdjęcie
fot. EAST NEWS/Dzień dobry TVN

Choć związek Igi Lis i rapera Taco Hemingwaya nie jest tajemnicą, para do tej pory nie afiszowała się ze swoim uczuciem. W Nowy Rok jednak postanowiła podzielić się z fanami wspólną fotografią. Zdjęcie pojawiło się na profilu Igi.

Iga Lis to młodsza z dwóch córek Kingi Rusin i Tomasza Lisa, która w czerwcu 2018 roku skończyła 18 lat. Iga wiąże swoją przyszłość z modelingiem, a na jej profilu na Instagramie pojawiają się coraz to nowe zdjęcia w różnorodnych stylizacjach. Obserwuje ją już ponad 90 tysięcy użytkowników.

ZOBACZ: Córka Kingi Rusin na studniówce

 Ponad rok trwały spekulacje na temat związku Igi z raperem Taco Hemingwayem, który w ostatnich latach zrobił w Polsce zawrotną karierę. Choć w opinii większości fanów nie było wątpliwości, że są razem, sami zainteresowani nie potwierdzili oficjalnie swojego związku. Pojawiły się opinie, że Taco właśnie o córce Kingi Rusin rapuje na swoim albumie "Cafe Belga". Jednak dopiero teraz możemy mieć pewność, że Iga i raper są razem. Lis opublikowała w sieci pierwsze zdjęcie z ukochanym, które podbiło serca fanów.

ZOBACZ: Pola Lis, córka Tomasza Lisa, spotyka się z polskim bramkarzem?

Pierwsze wspólne zdjęcie Taco Heminwaya i Igi Lis

W Nowy Rok Iga opublikowała zdjęcie z Tajlandii, gdzie spędzała Sylwestra. Jednak to fotografia, która pojawiła się na jej profilu dzień później, wywołała najwięcej emocji. Iga leży na niej na plaży wtulona w Taco Hemingwaya. Lakoniczny opis "My, 2018" nie pozostawia wątpliwości. Fani zasypali profil 18-latki gratulacjami i życzeniami szczęścia dla zakochanych.

- Niech miłość płynie przez osiedla! Iga jesteś cudna i Taco Twoja muza czad! Happy New Year !

- Jejku jaka ty jesteś piękna. Długiej, wspólnej przyszłości życzę.

- Jak ona podoba ci się no to idź się ożeń heh. Kochani.

Być może pozytywna reakcja internautów skłoni zakochanych do publikacji kolejnych wspólnych zdjęć.

ZOBACZ: Jakub Gierszał parodiuje hit Taco Hemingwaya [WIDEO]

Iga i Taco
fot. Instagram:@iga_lis

RadioZET.pl/MF