Zamknij

Iga Lis padła ofiarą hejtu. Taco Hemingway broni swojej partnerki: "To okrutne"

16.07.2020 19:09
Iga Lis
fot. VIPHOTO/East News

Iga Lis została zaatakowana przez jedną z internautek. Hejterka wrzuciła obraźliwe zdjęcie, przedstawiające głowę córki Kingi Rusin w worku na śmierci. Na opublikowany kolaż zareagował raper Taco Hemingway.

Iga Lis i Taco Hemingway są razem już od jakiegoś czasu. Choć obydwoje są osobami publicznymi, starają się jak najbardziej chronić swoją prywatność. Rzadko publikują wspólne zdjęcia i nie ujawniają intymnych szczegółowych dotyczących ich związku.

Nie zawsze jednak udaje im się uniknąć medialnego szumu czy dyskusji z internautami. Ostatnio w sieci pojawił się obraźliwy kolaż z wykorzystaniem zdjęcia Igi Lis. Twarz córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin została wklejona w worek na śmieci. Taco Hemingway, choć zwykle nie odpowiada na zaczepki hejterów, tym razem postanowił zareagować.

Zobacz także: Taco Hemingway w obiektywie Igi Lis. W końcu pokazał prywatne zdjęcie [FOTO]

Iga Lis zaatakowana przez internautkę. Taco Hemingway: "Takie rzeczy po prostu bolą"

Zdjęcie przerobione przez internautkę przyciągnęło uwagę partnera Igi Lis. Taco Hemingway ostro skrytykował tego typu zachowanie.

- Bardzo to okrutne z twojej strony. Mam nadzieję, że będziesz w przyszłości na tyle szczęśliwa, żeby nie musieć robić takich rzeczy celem poprawienia sobie humoru Jesteśmy ludźmi, takimi samymi jak ty i twoja rodzina, i mamy uczucia, a mnie na przykład takie rzeczy po prostu bolą. Wiem, że za kilka lat spojrzysz na powyższe dzieło i będzie ci wstyd. Tego ci życzę - napisał raper.

Obraźliwy kolaż szybko zniknął z sieci. Co myślicie o reakcji Taco Hemingwaya?