Zamknij

Iga Lis pokazała romantyczne zdjęcie z Taco Hemingwayem. Fani : "Ale piękni"

Sylwia Wamej
02.01.2020 16:04
Iga Lis
fot. Kamil Piklikieiwcz/East News

Iga Lis i Taco Hemingway spotykają się ze sobą już od jakiegoś czasu. Zakochani rzadko publikują wspólne fotografie na Instagramie. Tym razem córka Kingi Rusin pokazała romantyczne zdjęcie w ostatni dzień roku. Fani są zachwyceni uroczą fotografią pary.

Iga Lis pokazała romantyczne zdjęcie z Taco Hemingwayem

Iga Lis i Taco Hemingway są ze sobą od kilku lat. Jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu bardzo rzadko publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Tym razem Iga Lis zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie z ukochanym w ostatni dzień roku. "My, 2019" - podpisała romantyczne ujęcie córka Kingi Rusin.

Fani błyskawicznie zareagowali na romantyczną fotografię. "Szczęścia, śliczni", "ale słodziaki", "jejku, ale słodziaki", "ale misie" - komentowali wielbiciele Igi i Taco.

Iga Lis i Taco Hemingway wydają się być ze sobą bardzo szczęśliwi. Ich uczucie przetrwało, mimo że Iga wyjechała na studia do  Londynu. Para bardzo stara się chronić swoją prywatność. Próżno szukać wywiadów, w których opowiadają o swojej miłości. Nawet na Instagramie ich wspólnych zdjęć jest bardzo mało.

Iga Lis. Czym się zajmuje na co dzień?

Iga Lis na co dzień studiuje na London School of Economics. Jak donosił jakiś czas temu portal Jastrzabpost.pl córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa pracuje też w dziale prasowym Polish Business Society w Londynie na stanowisku media officer.

"Iga jest studentem pierwszego roku, studiuje historię i stosunki międzynarodowe, pochodzi z Warszawy. Jej główne zainteresowania obracają się wokół polityki międzynarodowej i historii. Choć nie jest jeszcze pewna, czym zajmie się w przyszłości i jaką profesję wybierze, w najbliższym czasie planuje z sukcesem ukończyć studia na LSE oraz poświęcić swój czas rozwijaniu umiejętności w sektorze dziennikarstwa politycznego" - donosił Jastrzabpost.pl.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Taco Hemingwaya?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW