Zamknij

Iglesias i Kurnikova pokazali pierwsze zdjęcia bliżniaków. Słodkie?

Redakcja
17.01.2018 14:47
Enrique Kurnikova dzieci
fot. ons.pl

Pod koniec 2017 roku piosenkarz Enrique Iglesias i tenisistka Anna Kurnikova doczekali się potomstwa. Na świat przyszły bliźnięta Lucy i Nicholas. Teraz rodzice wreszcie pokazali światu zdjęcia swoich pociech.

Kilka tygodni temu jedna z najbardziej tajemniczych par show biznesu, Anna Kurnikova i Enrique Iglesias, powitali na świecie swoje dzieci. Choć ciąża do samego porodu była tajemnicą, a rodzice zwykle niechętnie dzielą się informacjami ze swojego prywatnego życia, to jednak na kilka tygodni po narodzinach maluchów zdecydowali się pokazać, jak wyglądają ich dzieci.

Na Instagramie obydwojga rodziców pojawiły się fotki z dziećmi: Kurnikova z jednym z maleństwa, Iglesias z drugim. Nie powiedzieli niestety, które jest które, a przy zdjęciach napisali tylko: „moje słoneczko”.

Przypomnijmy, że Kurnikova urodziła bliźnięta jeszcze przed świętami. Wieść o tym, że słynna para doczekała się potomstwa, pojawiła się w mediach 19.12. Krótko potem rozpoczęły się spekulacje, że dzieci przyszły na świat za sprawą surogatki. Przemawiać miały za tym m.in. zdjęcia, które tenisistka wcześniej publikowała w sieci, na których nie widać ciążowego brzucha, oraz spekulacje, że to niemożliwe wręcz, by udało im się utrzymać informacje o ciąży niemal do samego końca.

Jak widać, rodzice bliźniąt bardzo się cieszą, że ich pociechy już są na świecie. Nie możemy zdecydować, które kogo bardziej nam przypomina.

RadioZET.pl/SA