Zamknij

Igor Herbut na zdjęciu z ciężarną partnerką. „Coś jak Baby i Johnny z Dirty Dancing”

Maciej Friedrich
15.05.2019 12:00
Igor Herbut na zdjęciu z ciężarną partnerką. „Coś jak Baby i Johnny z Dirty Dancing”
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Igor Herbut, lider zespołu LemON, pochwalił się fanom efektami sesji zdjęciowej ze swoją ciężarną partnerką. Fotografie zachwyciły fanów piosenkarza. Para została porównana do bohaterów kultowego filmu „Dirty Dancing”.

Igor Herbut to uzdolniony piosenkarz i kompozytor. Największą popularność przyniosły mu występy z zespołem LemON. Grupa zwyciężyła w 3. edycji programu „Mam Talent”, a jej debiutancka płyta uzyskała status platynowej. Herbut w 2013 roku został wybrany wokalistą roku w plebiscycie „Wielkie podsumowanie roku” Radia ZET.

Prywatnie Herbut związany jest z producentką telewizyjną Małgorzatą Dec. Para nie afiszuje się w mediach społecznościowych zbyt często, jednak w połowie kwietnia piosenkarz nie odmówił sobie podzielenia się z fanami radosną nowiną. Za pośrednictwem Instagrama poinformował, że zostanie ojcem. Podczas wywiadu dla „Dzień Dobry TVN” zdradził również, że są z partnerką bliscy wybrania imienia dla swojej pociechy. Z kolei we wtorek, 14 maja artysta opublikował fotografię z ciężarną ukochaną, która wzruszyła internautów.

Igor Herbut na zdjęciu z ciężarną partnerką

Wokalista LemON pochwalił się fanom czarno-białą fotografią, na której obejmuje brzuch uśmiechniętej Małgorzaty. Pod zdjęciem umieścił hasztagi #love #music oraz #babyboy. Tym samym potwierdził, że spodziewa się syna. Artystyczna fotografia bardzo spodobała się fanom Herbuta, którzy nie szczędzili pozytywnych komentarzy.

„Jest w tym zdjęciu coś, co nie pozwala mi odwrócić od Was wzroku ... mieszanka miłości, troski, namiętności, autentyczności, ekscytacji, oczekiwania, gotowości, i wielu innych”.

„Pięknie! Coś jak Baby i Johnny z »Dirty Dancing«”.

„Niby zwykłe zdjęcie, a widać na nim tyle miłości” – czytamy na Instagramie.

Ciężko nie zgodzić się, że fotografia jest wzruszająca i bardzo profesjonalnie wykonana. Przyszłym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego.

Zagłosuj

Słuchasz zespołu LemON?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF