Zamknij

Igor Herbut pokazał uroczego synka: "Mały blondynek" [FOTO]

06.07.2020 13:56
Igor Herbut pokazał synka: "Mały blondynek" [FOTO]
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Igor Herbut opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z synkiem - Kaiem. Gwiazdor rzadko pokazuje go w mediach społecznościowych, jednak tym razem zrobił wyjątek. Była ku temu wyjątkowa okazja.

Igor Herbut pokazał uroczego synka na Instagramie [FOTO]

Igor Herbut rzadko publikuje zdjęcia synka na Instagramie. Gwiazdor LemON  zrobił wyjątek, a była ku temu wyjątkowa okazja. W lipcu ubiegłego roku synek Igora Herbuta i jego partnerki Małgorzaty Dacko przyszedł na świat. Wraz z narodzinami syna Igor Herbut ogłosił swój solowy album. Pierwszy utwór zaprezentowany przez Herbuta nosi tytuł "Jasny", a inspiracją do jego powstania były oczywiście narodziny synka.

"W lipcu urodził się mój syn. Ma na imię Kai. Rozjaśnił moje życie. O tym śpiewam. O tym chciałbym opowiedzieć. Moje życie stało się lepsze. Chciałbym teraz, za pośrednictwem muzyki, przekazać innym choć trochę tej miłości, którą otrzymałem. Bo ja tylko to potrafię. Tylko pisać i śpiewać" - mówił Igor Herbut.

Igor Herbut: Kim jest Małgorzata Dacko, partnerka artysty?

Synek aktora skończył roczek i widać, że jest oczkiem w głowie taty. Fani zwrócili uwagę na wyjątkowo jasny kolor włosów małego Kaia. "Jasny, patrzę na twojego synka i wszystko jasne", "mały blondynek", "jakie piękne zdjęcie" - nie mogli przestać się zachwycać fani artysty.

W kwietniu ubiegłego roku gwiazdor poinformował po raz pierwszy, że zostanie tatą. Mamą chłopca i partnerką Igora Herbuta jest Małgorzata Dacko, była menadżerka gwiazdora.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl