Zamknij

Igor Herbut wybrał imię dla synka. „Ma dla nas wielką symbolikę”

Maciej Friedrich
18.04.2019 11:43
Igor Herbut wybrał imię dla synka. „Ma dla nas wielką symbolikę”
fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Igor Herbut, wokalista i lider zespołu LemOn, pochwalił się fanom, że zostanie ojcem. Piosenkarz nie ukrywa swojej radości i chętnie dzieli się nią publicznie. W jednym z wywiadów przyznał, że myśli o nadaniu potomkowi imienia, które jest dla niego symboliczne.

Igor Herbut to popularny wokalista, kompozytor i tekściarz, najbardziej znany z występów w zespole LemOn. Pod koniec 2011 roku grupa dostała się do programu „Must Be The Music” i zwyciężyła trzecią edycję show. Debiutancka płyta „LemOn” uzyskała statut platynowej, podobnie jak kolejny krążek, „Scarlett”. Herbut w 2014 roku został nagrodzony SuperJedynką w kategorii SuperArtysta.

Prywatnie Igor związany jest z producentką telewizyjną Małgorzatą Dec, która pełniła również funkcję menadżerki LemOn. Para nie zwykła jednak dzielić się prywatnym życiem z mediami. Herbut zrobił wyjątek we wtorek, 16 kwietnia, kiedy podzielił się z fanami radosną nowiną. Artysta zostanie ojcem.

Igor Herbut wybrał imię dla dziecka?

W rozmowie z „Dzień Dobry TVN” Igor Herbut zdradził, że oczekuje przyjścia na świat syna. Nie określił jednak, na kiedy planowany jest poród.

– Wiemy, który to miesiąc, ale tak spokojnie [...] Mam nadzieję, że już niedługo będę mógł zaśpiewać. Małgosia znosi ciążę dobrze, wszystko jest w porządku.

Lider LemOn zapytany o imię, jakie planują nadać dziecku, nie podał konkretnego typu. Wyznał jednak, że poważnie rozważają jedną z opcji, która ma dla nich wyjątkowe znaczenie.

– Myśleliśmy już o imieniu, ale jeszcze musi to zostać potwierdzone przez wszystkie oznaki i symbole z tego świata. [...] Mamy imię, które w pewien sposób dla nas znaczy i ma dla nas wielką symbolikę – skomentował tajemniczo.

Igor Herbut
fot. Grzegorz Banaszak/REPORTER/EAST NEWS

RadioZET.pl/MF