Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Igor Herbut wybrał imię dla synka. „Ma dla nas wielką symbolikę”

18.04.2019 11:43

Igor Herbut, wokalista i lider zespołu LemOn, pochwalił się fanom, że zostanie ojcem. Piosenkarz nie ukrywa swojej radości i chętnie dzieli się nią publicznie. W jednym z wywiadów przyznał, że myśli o nadaniu potomkowi imienia, które jest dla niego symboliczne.

Igor Herbut wybrał imię dla synka. „Ma dla nas wielką symbolikę” fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Igor Herbut to popularny wokalista, kompozytor i tekściarz, najbardziej znany z występów w zespole LemOn. Pod koniec 2011 roku grupa dostała się do programu „Must Be The Music” i zwyciężyła trzecią edycję show. Debiutancka płyta „LemOn” uzyskała statut platynowej, podobnie jak kolejny krążek, „Scarlett”. Herbut w 2014 roku został nagrodzony SuperJedynką w kategorii SuperArtysta.

Prywatnie Igor związany jest z producentką telewizyjną Małgorzatą Dec, która pełniła również funkcję menadżerki LemOn. Para nie zwykła jednak dzielić się prywatnym życiem z mediami. Herbut zrobił wyjątek we wtorek, 16 kwietnia, kiedy podzielił się z fanami radosną nowiną. Artysta zostanie ojcem.

Igor Herbut wybrał imię dla dziecka?

W rozmowie z „Dzień Dobry TVN” Igor Herbut zdradził, że oczekuje przyjścia na świat syna. Nie określił jednak, na kiedy planowany jest poród.

– Wiemy, który to miesiąc, ale tak spokojnie [...] Mam nadzieję, że już niedługo będę mógł zaśpiewać. Małgosia znosi ciążę dobrze, wszystko jest w porządku.

Lider LemOn zapytany o imię, jakie planują nadać dziecku, nie podał konkretnego typu. Wyznał jednak, że poważnie rozważają jedną z opcji, która ma dla nich wyjątkowe znaczenie.

– Myśleliśmy już o imieniu, ale jeszcze musi to zostać potwierdzone przez wszystkie oznaki i symbole z tego świata. [...] Mamy imię, które w pewien sposób dla nas znaczy i ma dla nas wielką symbolikę – skomentował tajemniczo.

ZOBACZ: MTV Unplugged BEDNAREK & Igor Herbut — Spragniony. Oficjalny teledysk [WIDEO]

Igor Herbut fot. Grzegorz Banaszak/REPORTER/EAST NEWS

RadioZET.pl/MF

Oceń