Zamknij

Igor i Angelika z "Big Brothera" zostali parą. Pokazali się razem na salonach

Judyta Wanicka
04.09.2019 16:38
Igor i Angelika z "Big Brothera"są razem
fot. Kamil Piklikiewicz/EASTNEWS

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska poznali się w "Big Brotherze". Już w domu Wielkiego Brata wyraźnie między nimi zaiskrzyło. Choć oboje opuścili program w rożnym czasie, ich uczucie przetrwało i wkrótce zostali parą. Zakochani nie kryją się już ze swoim związkiem. Właśnie pokazali się wspólnie na imprezie modowej.

Igor i Angelika z "Big Brothera" razem na imprezie

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska pojawili się razem na gali Flesz Fashion Night 2019, na której bawiła się śmietanka showbiznesu. Para znana z "Big Brothera" jakiś czas temu oficjalnie potwierdziła swój związek. Na imprezie chętnie pozowali razem do zdjęć i nie szczędzili sobie czułych gestów. Angelika miała na sobie czerwoną sukienkę osłaniającą ramię, a Igor włożył ciemnoniebieski garnitur. Para pochwaliła się wyjście na Instagramie. Warto mieć przy sobie mężczyznę, z którym można wszystko - podpisała zdjęcie ukochana Igora.

Igor i Angelika z "Big Brothera" zostali parą po programie

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska poznali się w "Big Brotherze" i niemal od razu wpadli sobie w oko. Lubili spędzać ze sobą czas i rozmawiać. Wielki Brat nawet zorganizowała dla nich specjalną randkę. W pewnym momencie wzajemna sympatia przerodziła się w romans. Po jednej z imprez w domu Wielkiego Brata Angelika i Igor wzięli wspólnie prysznic i położyli się do łóżka. Pikanterii sprawie dodawały doniesienia, że Angelika ma chłopaka.

Gdy skończył się program, Igor i Angelika nie przestali utrzymywać ze sobą kontaktu. Mimo dzielące ich odległości (Igor mieszka w Koninie a Angelika w Warszawie) postanowili dać sobie szansę.

My się bardzo dobrze dogadujemy w prawie każdym aspekcie. W różnych sytuacjach się uzupełniamy, mamy podobne charaktery. Ciągnie nas do siebie. Jesteśmy wobec siebie bardzo wyrozumiali  - mówi Igor.

Mamy wspólne pasje, hobby i tak każdy dzień, każda godzina przeradzają się w coraz większą bliskość, chęć przebywania razem. Aż w końcu dochodzi do takiego zjednoczenia. Pomyśleliśmy, że może jednak powinniśmy spróbować i może nam wyjdzie - wyznała Angelika. 

Nie pozostaje więc nic innego jak tylko życzyć zakochanej parze powodzenia.

Zagłosuj

Czy Igor i Angelika z "Big Brothera" pasują do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW