Zamknij

Ile Joanna Krupa wydała na ślub i wesele? Było skromniej?

Redakcja
09.08.2018 12:31
Ile Joanna Krupa wydała na ślub i wesele? Było skromniej?
fot. EAST NEWS/LUKASZ GAGULSKI

Wiele osób podejrzewało, że ślub Joanny Krupy będzie drogi i wystawny. Modelka i Douglas Nunes wydali jednak mniej, niż mogło się wydawać. Uroczystość pochłonęła także znacznie mniej pieniędzy niż w przypadku poprzedniego ślubu modelki.

Joanna Krupa niedawno stanęła przed ołtarzem ze swoim wybrankiem, Douglasem Nunesem. 4 sierpnia w Krakowie zakochani złożyli sobie sakramentalne przysięgi. Wcześniej wzięli ślub cywilny w Stanach Zjednoczonych, jednak tam nie pojawili się żadni goście. W Polsce natomiast odbyła się już pełnoprawna uroczystość. Nie obyło się również bez delikatnego skandalu. Ślub oburzył bowiem niektórych duchownych.

Po takim wydarzeniu w życiu celebrytki i amerykańskiego biznesmena z pewnością można było się spodziewać kosztownej uroczystości i hucznego wesela. Ile młoda para wydała na zorganizowanie ślubu w Polsce?

Ślub Joanny Krupy tańszy od poprzedniego

Zakochani uznałi, że przepych nie jest najważniejszy dla ich małżeństwa. W związku z tym ślub i wesele były znacznie mniej kosztowne, niż kiedy Krupa wychodziła za poprzedniego partnera, Romaina Zago. Wtedy mówiło się o koszcie nawet miliona dolarów. Rozmach był tak duży, że ślub transmitowała telewizja.

Według informacji zgromadzonych przez „Fakt” Joanna Krupa i Douglas Nunes zamknęli się w budżecie około 180 tysięcy złotych, a więc o wiele niższym. Najwięcej, bo około 80 tysięcy, mieli wydać na bilety lotnicze dla rodziny i przyjaciół. Kolejne 40 tysięcy pochłonęło ich zakwaterowanie. Modelka miała zamówić suknię projektu Sylwii Romanku za około 10 tysięcy.

Część pozostałego budżetu przeznaczona została na przyjęcia dla gości. Według „Faktu”, poza wycenianą na około 20 tysięcy złotych imprezą ślubną, odbyła się kolacja zapoznawcza dla rodzin, na którą młoda para wydała kolejne 15 tysięcy. Do tego oczywiście transport, kwiaty i inne, drobniejsze wydatki.

Choć kwoty są bez wątpienia wysokie, to ślub i wesele można nazwać skromnym, biorąc pod uwagę majątek zarówno Krupy, jak i Nunesa. W takich sytuacjach nie jest jednak ważny przepych, ale dobra zabawa i wspomnienia.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF