Ile lat ma Rozenek? Pokazała dowód

02.06.2017 08:52

Ile lat tak naprawdę ma Małgorzata Rozenek? To pytanie fani (i antyfani) Perfekcyjnej Pani Domu zadają sobie od dawna. Celebrytka postanowiła rozwiać wszystkie wątpliwości, ale zrobiła to w charakterystyczny dla siebie, bardzo zabawny sposób.

Ile lat ma Rozenek? Pokazała dowód fot. Instagram

Wiek Małgorzaty Rozenek

Teorii jest mnóstwo. Niektórzy twierdzą, że zbliża się do pięćdziesiątki, inni są przekonani, że do czterdziestki jeszcze daleko. Całe zamieszanie wokół wieku gwiazdy „Azja Express" zaczęło się od tego, że w jednym z odcinków „Kobieta Cafe", w którym gościła siedem lat temu, jako żona aktora (Jacka Rozenka), była podpisana jako czterdziestojednolatka.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

Małgorzata tłumaczyła to pomyłką – ktoś niechcący miał zmienić „3" z przodu na „4". Oficjalnie 1 czerwca 2017 roku, czyli w Dzień Dziecka, żona Radosława Majdana skończyła 39 lat. Swoją imprezą urodzinową pochwaliła się – a jakżeby inaczej – w mediach społecznościowych. Pokazała także to, na co wiele osób czekało od dawna – swój dowód osobisty. Szybko okazało się jednak, że to kolejny dowcip celebrytki – z dokumentu wynika bowiem, że Małgorzata Rozenek-Majdan 1 czerwca 2017 roku skończyła... osiemnaście lat. Cóż, lata latami, ale jednego Rozenek-Majdan odmówić nie można: poczucia humoru! I tego sami życzymy wszystkim – nie tylko od święta!

RadioZET.pl/SI

Oceń