Zamknij

Ile na ubrania wydaje księżna Kate?

Redakcja
13.04.2017 10:57
Ile na ubrania wydaje księżna Kate?
fot. ons.pl

Księżna Kate jest bez wątpienia jedną z najlepiej ubranych kobiet świata. Choć w przeszłości zdarzały jej się drobne potknięcia, od kilku lat nie zalicza większych wpadek i uchodzi za mistrzynię noszenia klasyki i łączenia intensywnych kolorów.

Jak podaje serwis „Daily Mail” (a dane te przytacza wp.pl), w zeszłym roku księżna Kate na odświeżenie swojej garderoby wydała 174 170 funtów, czyli prawie 900 tysięcy złotych. Nie sądzimy, by ulubienica mediów w rzeczywistości kupowała sobie ubrania za własne pieniądze.

Bardziej prawdopodobne, że projektanci dwoją się i troją, by żona księcia Williama pokazywała się w strojach z ich pracowni. I nic dziwnego – ubrania, w których chodzi księżna Kate, zawsze sprzedają się jak świeże bułeczki, co media nazywają „efektem księżnej Kate". Trzeba jednak przyznać, że ta suma robi wrażenie. Szczególnie gdy porównamy ją z 2015 rokiem – wtedy na swoje stroje księżna wydała tylko 43 tys. funtów.

Trudno uwierzyć w to, że jeszcze kilka lat temu księżną nazywano „królową oszczędności". Wtedy wkładała te same ubrania po kilkanaście razy. 

RadioZET.pl/SI