Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ile na ubrania wydaje księżna Kate?

13.04.2017 10:57

Księżna Kate jest bez wątpienia jedną z najlepiej ubranych kobiet świata. Choć w przeszłości zdarzały jej się drobne potknięcia, od kilku lat nie zalicza większych wpadek i uchodzi za mistrzynię noszenia klasyki i łączenia intensywnych kolorów.

Ile na ubrania wydaje księżna Kate? fot. ons.pl

Jak podaje serwis „Daily Mail” (a dane te przytacza wp.pl), w zeszłym roku księżna Kate na odświeżenie swojej garderoby wydała 174 170 funtów, czyli prawie 900 tysięcy złotych. Nie sądzimy, by ulubienica mediów w rzeczywistości kupowała sobie ubrania za własne pieniądze.

Bardziej prawdopodobne, że projektanci dwoją się i troją, by żona księcia Williama pokazywała się w strojach z ich pracowni. I nic dziwnego – ubrania, w których chodzi księżna Kate, zawsze sprzedają się jak świeże bułeczki, co media nazywają „efektem księżnej Kate". Trzeba jednak przyznać, że ta suma robi wrażenie. Szczególnie gdy porównamy ją z 2015 rokiem – wtedy na swoje stroje księżna wydała tylko 43 tys. funtów.

Trudno uwierzyć w to, że jeszcze kilka lat temu księżną nazywano „królową oszczędności". Wtedy wkładała te same ubrania po kilkanaście razy. 

RadioZET.pl/SI

Oceń