Zamknij

Gwiazda TVN urodziła. Pokazała gratulacje od Rafała Trzaskowskiego

22.10.2020 15:23
Ilona Bekier
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Ilona Bekier, gwiazda show "You Can Dance" urodziła. Szczęśliwa mama pochwaliła się w sieci zdjęciami i zdradziła płeć maleństwa.

Ilona Bekier należy do tych uczestników telewizyjnych talent show, którzy stali się znani, choć nie wygrali programu. Dowodem na to jest choćby kariera Ani Dąbrowskiej, czy Rafała Brzozowskiego. Bekier w piątej edycji show TVN "You Can Dance" zajęła trzecie miejsce, ale uznawana była za wielką gwiazdę programu, cieszącą się sympatią widzów. Jej potencjał szybko dostrzeżono, a ona została zaangażowana do pracy przy choreografii "Bitwy na głosy", a potem również samego "You Can Dance".

Od kilku miesięcy gwiazda wiodła spokojniejszy tryb życia w związku z ciążą. Swoim życiem prywatnym bardzo chętnie chwaliła się w sieci, publikując m.in. zdjęcia z ciążowych sesji zdjęciowych. Nic dziwnego, że kiedy wreszcie przyszedł czas porodu, od razu podzieliła się tym z internautami.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zdradziła, ile ma lat. Do tej pory trzymała to w sekrecie

Ilona Bekier urodziła. Rafał Trzaskowski gratuluje gwieździe TVN

Na Instagramie Ilona Bekier zamieściła krótkie story, na którym chwali się upominkiem, jaki od Miasta Stołecznego Warszawy otrzymuje każde dziecko, które zostaje zameldowane w tym mieście. Jest tam białe body z napisem "Jestem z Ciebie dumna", a także list gratulacyjny od Rafała Trzaskowskiego. "Droga Mała Warszawianko" - głosi nagłówek listu, zatem tancerka i choreografka urodziła córeczkę.

ekwa

Ilona Bekier jest od dwóch lat żoną trenera personalnego Jeana Ekwy. Córeczka, która właśnie przyszła na świat, jest ich pierwszym dzieckiem. Rodzicom gratulujemy i życzymy dużo sił i wytrwałości.

RadioZET.pl/AS