Zamknij

Ilona Bekier jest w ciąży. Gwiazda "You Can Dance" już niedługo urodzi [FOTO]

12.10.2020 13:00
Ilona Bekier
fot. Press Photo Center/East News

Ilona Bekier znana jest jako jedna z uczestniczek "You Can Dance - Po prostu tańcz". Tancerka wystąpiła w 5. edycji show TVN. Obecnie jest aktywna przede wszystkim w mediach społecznościowych, gdzie zdradziła, że spodziewa się dziecka. Poród zbliża się wielkimi krokami.

Ilona Bekier dała się poznać polskim widzom jako uczestniczka 5. edycji programu TVN "You Can Dance - Po prostu tańcz". Gwiazda zajęła 3. miejsce ex aequo z Tomaszem Barańskim, przegrywając z Jakubem Jóźwiakiem oraz Pauliną Figińską. Podczas gdy Barański zadebiutował jako trener w programie "Taniec z gwiazdami", Ilona Bekier również rozwijała karierę w roli choreografa w programach "Bitwa na głosy" oraz "You Can Dance". Podjęła także współpracę ze znanym tancerzem i założycielem szkoły tańca, Agustinem Egurrolą.

Fani Ilony mogą śledzić jej poczynania przede wszystkim na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe zdjęcia. W mediach społecznościowych dzieli się nie tylko kulisami kariery oraz nowymi projektami zawodowymi, ale także szczegółami z życia prywatnego. Dwa lata temu tancerka wyszła za mąż za trenera personalnego Jeana Ekwę. Okazuje się, że para już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Zobacz także: Paulina Kubicka jest w ciąży. Gwiazda "You Can Dance" pokazała brzuszek [FOTO]

You Can Dance: Ilona Bekier jest w ciąży

Ilona Bekier od jakiegoś czasu publikuje na Instagramie zdjęcie ciążowego brzucha. Ostatnio podzieliła się z internautami fotografiami z wyjątkowej sesji z mężem.

- Zdrowia i spokoju wszystkim Mamom. Kobietom, które podjęły to wyzwanie, tym doświadczonym i przyszłym oraz naszej Matce Ziemi. Dziś ja również świętuję... Co prawda jeszcze w ciszy i z rosnącym nowym życiem w środku... aczkolwiek już z mocnym uczuciem i w gotowości, celebruję ten czas najlepiej, jak potrafię, prowadzona przez intuicję odkrywam siłę natury - napisała pod zdjęciem w Dzień Matki.

Zobacz także: Królowe życia: Conan wbił szpilę Dagmarze. "To dlatego jesteś sama, mamo"

Ilona Bekier jest już w zaawansowanej ciąży i niedługo przywita na świecie swoją pociechę. Nie zdradziła na razie, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki.

Gratulujemy!