Zamknij

Ilona Felicjańska złamała sądowy zakaz? Polska celebrytka może mieć kłopoty

Maciej Friedrich
08.01.2020 10:50
Ilona Felicjańska złamała sądowy zakaz? Polska celebrytka może mieć kłopoty
fot. TRICOLORS/East News

Nie cichną echa afery z udziałem Ilony Felicjańskiej. Polska modelka i jej mąż zostali zatrzymani przez amerykańską policję i czekają na rozprawę. Według medialnych doniesień Felicjańska nie stosuje się do sądowego zakazu. Czy czekają ją kolejne kłopoty?

Ilona Felicjańska była jedną z najpopularniejszych polskich modelek po tym, jak w 1994 roku dotarła do finału Miss International. Pojawiała się na paryskich wybiegach, współpracowała z największymi markami, na swoim koncie ma także telewizyjny epizod w programie "Na każdy temat". Angażowała się także w akcje charytatywne. 

Niestety, od kilku tygodni o Felicjańskiej głośno jest nie z powodu zawodowych sukcesów. Celebrytka i jej mąż Paul Montana zostali zatrzymani przez amerykańską policję. Po małżeńskiej awanturze obojgu postawiono zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. Co więcej, do sieci wyciekło wstrząsające nagranie z zatrzymania. Obecnie małżonkowie oczekują na rozprawę, jednak Ilona wydaje się nie przejmować ewentualnymi konsekwencjami.

Ilona Felicjańska złamała sądowy zakaz? Celebrytka czeka na rozprawę

Jak informuje "Super Express", Ilona Felicjańska i Paul Montana mieli otrzymać zakaz utrzymywania kontaktów fizycznych, by nie prowokować ewentualnych kolejnych szarpanin. Małżonkowie do rozprawy wyznaczonej na 9 stycznia nie powinni więc przytulać się czy całować. Tymczasem modelka i jej mąż mają niewiele robić sobie z zakazu i wspólnie wypoczywać na plaży. Pytanie tylko, czy podczas rozprawy nie poniosą konsekwencji swojego luźnego podejścia do zakazu sądowego. 

RadioZET.pl/se.pl/MF