Zamknij

Ilona Felicjańska i Paul Montana wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w Londynie

Sylwia Wamej
21.02.2020 13:56
Ilona Felicjańska i Paul Montana
fot. ---

Ilona Felicjańska i Paul Montana wzięli ślub. Jak donosi Fakt.pl, uroczystość ślubna odbyła się w Londynie i bawiło się na niej jedynie 30 gości, rodziny oraz przyjaciół Paula i Ilony.

Ilona Felicjańska i Paul Montana wzięli ślub w Lonndynie

Ilona Felicjańska i Paul Montana już są po ślubie. Jak donosi Fakt.pl uroczystość ślubna Ilony i Paula odbyła się w Londynie. Jak pisze Fakt.pl, w wydarzeniu wzięło udział jedynie 30 osób. Uroczystość odbyła się w centrum Londynu w ekskluzywnym budynku. W tak ważnym dla Ilony dniu nie mogło zabraknąć jej synów - Macieja i Adama.

Ilona Felicjańska i Paul Montana trafili do aresztu

Ilona Felicjańska od roku posługuje się nazwiskiem ukochanego, jednak dopiero teraz oficjalnie została jego żoną. Związek Ilony i Paula w ostatnim czasie wzbudzał mnóstwo emocji. Para trafiła do aresztu na Florydzie po wielkiej awanturze z Paulem Montaną. Zakochani wyszli z aresztu dzięki kaucji wpłaconej przez przyjaciół. Sprawa trafiła do sądu.

Sami zainteresowani niewiele robią sobie z zamieszania wokół nich. Ilona Montana chętnie publikuje zdjęcia, pozując oczywiście z ukochanym.

Zagłosuj

Jesteś w związku?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW