Zamknij

Ilona Felicjańska nago w łóżku. Intymnym zdjęciem świętuje wyjście ze szpitala psychiatrycznego [FOTO]

Judyta Wanicka
29.04.2020 20:58
Ilona Felicjańska
fot. Instagram:@ilonamontana

Ilona Felicjańska opublikowała pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego. Modelka pokazała się nago w łóżku z mężem Paulem Montaną. 

Ilona Felicjańska od lat zmaga się z uzależnieniem od alkoholu. Modelka po raz pierwszy trafiła na odwyk w 2010 roku, gdy kompletnie pijana uderzyła autem w stojące na poboczu samochody. Leczenie zakończyło się z sukcesem. Modelka zdążyła ułożyć sobie życie na nowo i wyjść za mąż za amerykańskiego biznesmena Paula Montanę. W ostatnim czasie problem z alkoholem powrócił. Na początku kwietnia Flicjańska poinformowała, że ponownie poddała się terapii. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda zakończyła pobyt w ośrodku, bo opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie z łóżka. 

Ilona Felicjańska nago w łóżku 

Ilona Felicjańska najgorsze chwile ma już za sobą. Pobyt w szpitalu psychiatrycznym pomógł jej uporządkować pewne sprawy i odzyskać życiową równowagę. Modelka znowu poczuła się szczęśliwa i zrelaksowana, a swoim błogim pochwaliła się w starym stylu, czyli publikując nagie zdjęcie na Instagramie. 

Jestem wdzięczna za tak wiele. Tak wiele dostałam, tak wiele doświadczyłam i zrozumiałam. Tak wiele przeszłam, aby nareszcie zobaczyć, że czasem żyjąc - jesteśmy uśpieni. Powielamy przekazane schematy życiowe i tak jak zaprogramowani odbywamy życie, zupełnie nie żyjąc - zaczęła swój wywód. [...] Gdybym tak boleśnie nie upadła, pewnie nie obudziliby się z letargu w jakim żyłam. Nie odnalazłabym tylu fascynujących informacji o życiu i jego mechanizmach - wyznała nawrócona gwiazda. 

W łóżku rozebranej Ilonie Felicjańskiej towarzyszy mąż, Paul Montana. Przez ostatnie pół roku mężczyzna bulwersował internetową społeczność nagimi zdjęciami modelki. Fotografował ją w intymnych momentach, m.in. podczas seksu oralnego, i udostępniał fotki w mediach społecznościowych. Jak zapewniał, publikuje roznegliżowane zdjęcia dla zabawy i robi to za zgodą żony.

Zagłosuj

Zmagasz się z jakimś nałogiem/uzależnieniem?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw