Zamknij

Ilona Felicjańska nie może się rozwieść. Musi czekać jeszcze pół roku

06.07.2020 15:13
Ilona Felicjańska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Ilona Felicjańska podjęła decyzję o rozstaniu z mężem. Okazuje się jednak, że przez najbliższe pół roku wciąż oficjalnie pozostanie żoną Paula Montany. Rozwód pary zostanie opóźniony ze względu na brytyjskie regulacje prawne.

Ilona Felicjańska rozstała się z Paulem Montaną. Była modelka wyszła za mąż zaledwie cztery miesiące temu, jednak ostatnie wydarzenia sprawiły, że para postanowiła się rozwieść. Okazuje się jednak, że na oficjalne zakończenie małżeństwa celebrytka będzie musiała poczekać ponad pół roku. Zgodnie z brytyjskim prawem małżonkowie nie mogą złożyć jeszcze wniosku rozwodowego.

Zobacz także: Ilona Felicjańska nago w łóżku. Intymnym zdjęciem świętuje wyjście ze szpitala psychiatrycznego [FOTO]

Ilona Felicjańska nie może wziąć rozwodu. Wszystko przez brytyjskie przepisy

Ilona Felicjańska i Paul Montana pobrali się 20 lutego 2020 roku w Londynie. Wcześniej byli ze sobą przez blisko 3 lata. Związek od początku był burzliwy, a kilka miesięcy po ślubie para podjęła decyzję o rozstaniu.

- Już chyba czas przestać się oszukiwać, bo miłość, choćby była największa, nie może tak boleć… Tak boleć jak ta - przyznała w rozmowie z "Super Expressem" Ilona Felicjańska.

Okazuje się jednak, że rozwód Ilony i Paula nie będzie łatwy. Przepisy w Wielkiej Brytanii mówią, że rozwód małżonków może nastąpić dopiero po roku od zawarcia małżeństwa. Była modelka będzie czekała na złożenie pozwu przez ponad pół roku - aż do lutego 2021. Do tego czasu małżonkowie będą żyli w separacji.