Zamknij

Ilona Felicjańska pierwsza zawiadomiła policję w sprawie bójki? Na jaw wyszły nowe fakty

Sylwia Wamej
09.01.2020 10:17
Ilona Felicjańska
fot. Viphoto/East News

Ilona Felicjańska i Paul Montana oczekują aktualnie na proces w sprawie bójki na Florydzie. Tymczasem na jaw wychodzą nowe fakty. Jak donosi "Super Express" to Ilona Felicjańska miała pierwsza wezwać policję, po tym, jak napadła na męża.

Ilona Felicjańska pierwsza wezwała policję?

Ilona Felicjańska i Paul Montana oczekują na proces w sprawie ich bójki, która miała miejsce na Florydzie. Wcześniej media podawały, że to mąż Felicjańskiej miał wezwać policję. "Super Expres" dotarł jednak do raportu policyjnego i nagrań, z którego wynika, że to była modelka najpierw napadła na męża, a potem wezwała policję.

W imieniu Ilony Felicjańskiej po pomoc zadzwonił hotelowy recepcjonista.

"Pracuję w recepcji hotelowej. Goście naszego hotelu mają konflikt rodzinny i kobieta chce złożyć tej sprawie raport na policji. Przyślijcie kogoś, by mogli nam pomóc" – powiedział recepcjonista, dzwoniąc na policję. Policjanci aresztowali Ilonę Felicjańską i jej meża - Paula Montanę. W raporcie policyjnym zaznaczono, że od Ilony Felicjańskiej było czuć alkohol. Dziś w amerykańskim sądzie odbędzie się proces Ilony Felicjańskiej i Paula Montany.

Ilona Felicjańska i Paul Montana aresztowani na Florydzie

Przypomnijmy, że przed świętami Bożego Narodzenia Ilona Felicjańska i Paul Montana zostali zatrzymani na Florydzie. Między małżonkami miało dość do awantury, a Ilona Felicjańska miała napaść na męża. Para na kilka dni trafiła do aresztu, lecz wyszła z niego dzięki kaucji wpłaconej przez ich przyjaciół.  Według "Super Expressu" sąd zakazał modelce wszelkich kontaktów fizycznych z mężem, tymczasem jak widzimy na profilach Instagramowych pary, zakochani spędzają ze sobą każdą wolną chwilę.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SE/ SW