Zamknij

Ilona Felicjańska rozstała się z mężem. Paul Montana ujawnił prywatną wiadomość od żony

03.07.2020 14:12
Ilona Felicjańska
fot. Piotr Molecki/East News

Ilona Felicjańska i Paul Montana rozstali się. Wiele wskazuje na to, że kontrowersyjna para planuje rozwód. Mężczyzna ujawnił prywatną wiadomość, którą wysłała mu żona.

Ilona Felicjańska i Paul Montana to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w polskim show-biznesie. O ich związku zrobiło się głośno na początku tego roku, gdy doszło do aresztowania celebrytów w Stanach Zjednoczonych. Raport policyjny wykazał, że małżonkowie awanturowali się, a Ilona miała ugryźć ukochanego w łydkę, w związku z czym ten wezwał policję. Ostatecznie oboje trafili do aresztu, który opuścili po wpłaceniu kaucji w wysokości około 3 tys. dolarów.

Po tym wydarzeniu Ilona i Paul nie zniknęli jednak z nagłówków portali plotkarskich. Mąż byłej modelki zaczął publikować w mediach społecznościowych jej nagie zdjęcia, twierdząc, że robi to za jej zgodą. Kolejne fotografie wzbudzały jednak spore kontrowersje. Jakiś czas temu Ilona Felicjańska zdradziła, że zgłosiła się na odwyk, aby walczyć z uzależnieniem alkoholowym. Okazuje się, że wygrana z nałogiem nie będzie jedyną dużą zmianą w jej życiu. Wszystko wskazuje na to, że była modelka rozstaje się z mężem.

Zobacz także: Paul Montana wrzucił kolejne nagie zdjęcie Ilony Felicjańskiej. Zapewnił: "Wszystkie zdjęcia są akceptowane przez żonę"

Ilona Felicjańska rozstała się z Paulem Montaną

Ilona Felicjańska w ostatnich miesiącach zapewniała, że jej związek z Paulem Montaną jest bardzo udany. Najnowsze informacje burzą niestety ten obraz. Mąż polskiej modelki zmienił status związku w mediach społecznościowych na "wolny", co zwróciło uwagę jego żony. Mężczyzna opublikował wiadomość, którą od niej dostał.

- Chcę ci przypomnieć, że nie jesteś "single", bo masz żonę. Nie mamy rozwodu, a takie działania są na twoją niekorzyść. To znaczy, że szukasz przygód, zapraszasz. Dla mnie ok. Tak robiłeś od początku naszej znajomości. Nie wiem, jak to się będzie miało do ugody rozwodowej - napisała Ilona Felicjańska.

Po tej wiadomości Paul Montana zmienił status na Facebooku na "w separacji". Ilona do tej pory nie skomentowała wiadomości o rozstaniu.

Co myślicie?