Zamknij

Polska celebrytka aresztowana w USA. Nowy rok powita za kratami?

Maciej Friedrich
24.12.2019 09:52
Polska celebrytka aresztowana w USA. Nowy rok powita za kratami?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Polska modelka i celebrytka, Ilona Felicjańska, została zatrzymana przez amerykańską policję. Do aresztu trafił także jej mąż. Przyczyną zatrzymania miała być szarpanina między małżonkami. Polka ma usłyszeć zarzuty. 

Ilona Felicjańska to polska modelka i celebrytka, która popularność zyskała, zdobywając tytuł II wicemiss Polonia 1993 oraz dostając się do półfinału konkursu Miss International 1994. To otworzyło jej drogę do kariery w modelingu. Felicjańska współpracowała z topowymi światowymi markami. Mocno angażowała się w różnego rodzaju akcje charytatywne, w 2007 roku założyła fundację "Niezapominajka" pomagającą osobom nieuleczalnie chorym. 

Niestety, Felicjańska jest także bohaterką skandalu. W 2010 roku została skazana na rok więzienia w zawieszeniu za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu. Rok później na antenie TVN przyznała się do choroby alkoholowej. Teraz celebrytka ponownie podpadła wymiarowi sprawiedliwości. Tym razem w Stanach Zjednoczonych. 

Roksana Węgiel została zatrzymana przez policję. Nie dotarła na zaplanowany koncert

Ilona Felicjańska zatrzymana w Stanach Zjednoczonych. Polskiej celebrytce grozi więzienie?

Jak informuje portal Pudelek, Felicjańska została zatrzymana przez amerykańską policję. Na stronie szeryfa hrabstwa Monroe na Florydzie pojawiły się zdjęcia Ilony i jej męża. Małżeństwo zostało zatrzymane podczas urlopu. Około godziny 23:00 miało dojść do "naruszenia nietykalności cielesnej". Portal podejrzewa, że między małżonkami doszło do szarpaniny. 

Biuro szeryfa miało poinformować, że Felicjańska i jej mąż, areszt opuszczą najwcześniej 9 stycznia 2020 roku. Oznacza to, że polska celebrytka nowy rok przywita za kratami. Niesforni Polacy usłyszą zarzuty. 

Zagłosuj

Śledzisz życie celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF