Zamknij

Ilona Felicjańska weźmie drugi ślub z Paulem Montaną!

07.10.2020 21:28
Ilona Felicjańska z mężem Paulem Montaną
fot. Piotr Molecki/East News

Ilona Felicjańska szykuje się do drugiego ślubu z Paulem Montaną. Była modelka niedawno przeszła odwyk i postanowiła zakończyć toksyczny związek. Okazuje się jednak, że małżonkom udało się zażegnać kryzys. 

Ilona Felicjańska i Paul Montana ponownie staną na ślubnym kobiercu. Modelka niedawno nosiła się z zamiarem odejścia od amerykańskiego biznesmena, przy którym wróciła do nałogu alkoholowego. Po głośnej awanturze w USA, po której Felicjańska i Montana trafili do aresztu, serii nagich zdjęć publikowanych na Instagramie i odwyku gwiazda w końcu powiedziała dość. Tymczasem okazuje się, że między małżonkami wszystko znowu się poukładało. Felicjańska nie tylko wróciła do Montany, ale także planuje wziąć z nim drugi ślub.

Ilona Felicjańska i Paul Montana to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w polskim show-biznesie. Przez ostatni rok mężczyzna bulwersował internetową społeczność nagimi zdjęciami modelki. Fotografował ją w intymnych momentach, m.in. podczas seksu oralnego, i udostępniał fotki w mediach społecznościowych. Jak zapewniał, robił to za zgodą żony. Ilona Felicjańska, od lat mająca problemy z alkoholem, przy nowym mężu ponownie zaczęła zaglądać do kieliszka. W kwietniu poinformowała, że poddała się terapii, a potem zamierzała rozstać się z Montaną. 

Już chyba czas przestać się oszukiwać, bo miłość, choćby była największa, nie może tak boleć… Tak boleć jak ta. Rozwój duchowy to również dotykanie swoich demonów. Ale nadal wybieram trzeźwość i pomoc innym w tym, jak wstawać z kolan - wyznała w rozmowie z "Super Expressem". 

Wkrótce Paul Montana zmienił status na Facebooku informujący o separacji. 

Paul Montana ujawnił kulisy rozstania z Iloną Felicjańską. "Pokłóciliśmy się o zupę"

Ilona Felicjańska bierze drugi ślub z Paulem Montaną 

Modelka i amerykański biznesmen postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Okazuje się, że przypieczętowaniem nowego etapu będzie kolejny ślub. Niedawno Felicjańska pochwaliła się relacją z przymiarki w warszawskim atelier. Gdy jeden z obserwatorów zapytał, czy Montana mierzy garnitur, modelka odparła: 

Tak. Myślę, że ponownie weźmiemy ślub latem w Warszawie. 

Myślicie, że tym razem będzie mniej burzliwie? 

Posłuchaj podcastu