Zamknij

Ilona Felicjańska znów trafiła na odwyk. Paul Montana komentuje: "Sama tego chciała"

26.11.2020 11:52
Ilona Felicjańska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Ilona Felicjańska wróciła na zamkniętą terapię odwykową. Jak zdradził Paul Montana, była to jej własna decyzja. Była modelka chce po raz kolejny stawić czoła uzależnieniu.

Ilona Felicjańska podjęła kolejną próbę walki z chorobą alkoholową. Ostatni rok nie był łatwy dla byłej modelki. W grudniu 2019 roku kobieta trafiła do aresztu na Florydzie w związku z rzekomym pobiciem ukochanego. Paul Montana i Ilona po tym wydarzeniu deklarowali, że chcą zawalczyć o swój związek. Para wzięła ślub, jednak rozwiodła się zaledwie kilka miesięcy później. Teraz znów są razem, a były mąż stara się wspierać Felicjańską w walce z uzależnieniem.

- Ilona z własnego wyboru poszła na zamkniętą terapię odwykową, sama tego chciała. Myślę, że postąpiła bardzo rozsądnie - zdradził Paul Montana w rozmowie z "Twoim Imperium"

Zobacz także: Ilona Felicjańska weźmie drugi ślub z Paulem Montaną!

Ilona Felicjańska wróciła na terapię odwykową

W rozmowie z tygodnikiem Paul Montana podkreślił, że sam nie stroni od alkoholu, jednak nie jest to destrukcyjne.

- Ja zawsze piłem – picie jest częścią mojego życia – ale nigdy destrukcyjnie. Wszystkie moje partnerki były niepijące, a gdy ja wypijałem o jednego drinka za dużo, mówiły: "Paul, wystarczy". Tymczasem z Iloną nawzajem źle na siebie wpływamy. I to sprawiło, że się pogubiliśmy, że żar tej miłości nas spalił.

Paul Montana i Ilona Felicjańska jakiś czas temu zdradzili, że planują ponownie się pobrać. Mężczyzna podkreśla jednak, że ostateczną decyzję podejmą dopiero po odwyku Ilony.

- Potrzebuję stabilizacji. Ilona tak samo. Nie wiem, czy możemy wzajemnie ją sobie dać. Gdy z powrotem obydwoje będziemy silni, gdy odbudujemy się psychicznie i spotkamy się za dwa miesiące, wówczas zobaczymy, czy nadal się lubimy, czy podobamy się sobie i czy chcemy razem być – dodał w "Twoim Imperium".