Zamknij

Ilona Felicjańska została pobita? Oświadczenie gwiazdy

Redakcja
03.12.2018 16:20
Ilona Felicjańska
fot. Instagram

Na Facebooku Ilony Felicjańskiej pojawiły się niepokojące komunikaty. była modelka i wicemiss Polonia poinformowała, że została pobita i uwięziona we własnym mieszkaniu. Teraz wydała w tej sprawie oświadczenie. Co się naprawdę stało?

Była modelka Ilona Felicjańska opublikowała w sieci kilka postów, które zaalarmowały internautów. Celebrytka poinformowała w nich o tym, że została pobita i jest uwięziona w swoim mieszkaniu. Wpisy zaczęły pojawiać się późnym wieczorem w niedzielę. Najpierw była modelka napisała, że została pobita, jednak nie zdradziła nic więcej, poza tym, że miało to miejsce w jej domu. potem pojawiały się też komunikaty o zachowaniu policjantów. jej znajomi, mocno zaniepokojeni ta sytuacją, zaczeli pytać, o co chodzi. Ona jednak nie informowała, kim jest "on", ani jak przebiega całe zajście. Po kilku godzinach z profilu Felicjańskiej wszystkie wpisy zniknęły. Teraz celebrytka opublikowała oświadczenie w tej sprawie.

Ilona Felicjańska została pobita. Oświadczenie gwiazdy

Na profilu Felicjańskiej na Facebooku pojawiło się oświadczenie, w którym celebrytka informuje, że działania jej przyjaciół i znajomych doprowadziły do tego, że szybko była bezpieczna. Wcześniej podziękowała też fanom za słowa wsparcia i błyskawiczne reakcje.

"Bardzo Wam dziękuje za wsparcie. Sytuacja została opanowana, wszystko już jest ok. Dziękuje" - napisała w komentarzy. W oświadczeniu z oklei wyjaśniła, że dla dobra sprawy nie będzie teraz podawać żadnych powodów, które sprawiły, że opublikowała niepojące posty.

"Na wstępie chciałabym wam podziękować za ogrom zainteresowania, wsparcie oraz natychmiastową reakcję na opublikowany przeze mnie post (...). Skuteczne działania moich przyjaciół, wspaniałych fanów oraz menedżera zapewniły mi poczucie absolutnego bezpieczeństwa. Jednocześnie chciałabym ogromnie przeprosić wszystkich za to, że mój przekaz informacji był niespójny, chaotczny, a wielu z Was w związku z zaistniałą sytuacją naraziłam na ogromną dawkę negatywnych emocji. Dla dobra sprawy oraz moich najbliższych nie będę podawać w tej chwili powodów, dla których umieściłam tego rodzaju wpis na swoim profilu" - napisała w oświadczeniu Felicjańska.

RadioZET.pl/SA